Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı

Sponsorlu Bağlantılar

golge10

Üye
    Konu Sahibi
Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı
Ben avea olan hattımdan turkcell hattıma tl göndermek istiyorum. Bu mümkünmüdür? Yoksa sadece avea'dan avea'ya mı tl yollanır? Ben Avea online işlemler bölümüne girip "TL Gönder" bölümüne geldim fakat turkcell'e TL yollanıp yollanmadığını bilmiyorum. Lütfen yardım...

• Beğen
Tepkiler: Cane®

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Operatörler arası TL transferi yapamazsın. Aynı operatör içindeki hatlar ile yapılabilir.

• Beğen
Msfk

Msfk

Üye
Sadece Avea'dan Avea'ya transfer yapabilirsin.

• Beğen
Cane®

Cane®

Üye
arkadasım hatlar arası yapabılıyorsun transfer aveanın yenı uygulamalarından bıtanesı. ılk defa ave gerceklestırmıs bu ıslemı detaylı bılgı bılmıyorum ama bıraz arastır bulursun

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
arkadasım hatlar arası yapabılıyorsun transfer aveanın yenı uygulamalarından bıtanesı. ılk defa ave gerceklestırmıs bu ıslemı detaylı bılgı bılmıyorum ama bıraz arastır bulursun

Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Böyle birşey yok. Zaten mantığa dahi ters hiç bir operatör başka öperatöre transfer yaptırmaz işine gelmez zaten. Hele hepsi anlaşmadan tek bir operatör bunu yapamazda. Kısacası TL transferi hangi operatör olursa olsun sadece kendi operatörleri içinde transfer yapabilirler.

Cane®

Cane®

Üye
!!!

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Operatörler arası TL gönderme yoktur.

ser1920

Üye
şu anda böyle bir şey yok. BTK ya dilekçe ile başvuruda bulunulursa bu konuyu operatörlere sorup bir sonuç alabilirler.