.: Aurora xtreme 5230 v21 RM-588 TÜRKÇE :.

Sponsorlu Bağlantılar

mardok

mardok

Üye
sorunu çözdüm 10 numara bi FW olmuş C6sınıda bekleriz :d:

ecanbjk

Üye
beyler bu fw nasıl yükleniyor ???

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
teşekkürler

fatih982

fatih982

Üye
teşekkürler

myldrm21

Üye
arkadaşlar merhaba ben ilk çıktığı dönemlerde symbian serisinden bi 6600 kullanmıştım. daha sonra satıp uzuun bi süre basit 1110i ve 1200 kullandım. 3 hafta önce bi 5230 aldım ama kafam allak bullak oldu yok telefon hacklemeler (sertifika için) yok fw, yok c6 nedir bunlar ne işe yarar yapmasak olmaz mı? yaparsak ne olur bide 5230 un sorunlarının yazılımsal ve donanımsal diğer şeylerinin paylaşıldığı bi ana konu yokmu nereye baksam 5800 çıkıyo sinir oldum. ayrıca 5800 olan programlar 5230 a uyarmı? yardım ve yönlendirmeleriniz için teşekkürler

mardok

mardok

Üye
C6 modlar telefonun Nokia C6ya özelleştirlmiş halidir hack ise telefonda sertifikasız uygulamaları yüklemeye yarar FW ise telefonun performasını artırır(orjinali)ayrıca 5800 da çalışan çoğu uygulama 5230dada çalışır 5230 için s60v5 bölümüne bakıcaksın :oke:

barret81

Üye
fwlerin yüklenişi konusunda yardım edebilirmisin bana

knightx

knightx

Üye
5800 a olur herhalde?

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

bymen07

Üye
arkadaşım bana bunu modifiye etme programı lazım bu flash dosyasını nasıl düzenlerim ? teeşekkürşler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
navifirm yazılımı çalışmıyor, navifirm 0.1 ve 0.3 versiyonlarını indirdim, programlara tıklar tıklamaz hata veriyor. "Uygulama düzgün olarak başlayamadı" hatası alıyorum.

zenowaren

zenowaren

Üye
    Konu Sahibi
navifirm yazılımı çalışmıyor, navifirm 0.1 ve 0.3 versiyonlarını indirdim, programlara tıklar tıklamaz hata veriyor. "Uygulama düzgün olarak başlayamadı" hatası alıyorum.

bilgisayarinda .net framework 2 ya da 3 yuklu olmali.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım bana bunu modifiye etme programı lazım bu flash dosyasını nasıl düzenlerim ? teeşekkürşler

burda gerekli programlari ve hazir modifiyeleri bulabilirsin kolay gelsin

www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem...m-nokia-5800-modification-by-uydu-384854.html

'Şeref'

Emekli Yönetici
Fw gerçekten güzel olmuş eline sağlık
ancak şöyle bi sorun var jaf programında use ini yi tıklayınca 5230 a ağit rm kodu yok yani jaf 5230 u tanımıyor
sen hangi jaf sürümünü kullandın
yada jaf ın 5230 u tanıması için başka bi yolmu var.
Yardımcı olabilicek varmı acaba fw yi yükleyen arkadaşlardan.
Teşekkürler..

mardok

mardok

Üye
Fw gerçekten güzel olmuş eline sağlık
ancak şöyle bi sorun var jaf programında use ini yi tıklayınca 5230 a ağit rm kodu yok yani jaf 5230 u tanımıyor
sen hangi jaf sürümünü kullandın
yada jaf ın 5230 u tanıması için başka bi yolmu var.
Yardımcı olabilicek varmı acaba fw yi yükleyen arkadaşlardan.
Teşekkürler..

güncel jaf_nok4models dosyasını int. indir diğeriyle değiştir o zaman görür :oke:

'Şeref'

Emekli Yönetici

güncel jaf_nok4models dosyasını int. indir diğeriyle değiştir o zaman görür :oke:

sağol kardeşim bilgi için ama kullandığın jaf programının linkini verebilirmisin internette araştırdım pek bi şey bulamadım.
5230 hakkında pek bilgim yok aslında arkadaşımın teline yüklemeye çalışıyorum. :oke:

zenowaren

zenowaren

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim bilgi için ama kullandığın jaf programının linkini verebilirmisin internette araştırdım pek bi şey bulamadım.
5230 hakkında pek bilgim yok aslında arkadaşımın teline yüklemeye çalışıyorum. :oke:

Jafi burdan indirebilirsin.. ini dosyasini kopyala. telefon listesinde yanliş hatırlamıyorsam "RM-588 5230 cable 5800 " gibi olmasi gerek

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler kardeşim

Erman_

Erman_

Üye
1.98.62 dede yok ki 5230 :( Arkadaşın tele yükleyeyim dedim ama.. :( Orjinal software update bile en güncel sürüm V11 diyor. :(

mardok

mardok

Üye
1.98.65 yamasını deneyin

Üst Alt