Asus’un oyuncular için geliştirdiği masaüstü

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Donanım dünyasının en önemli üreticilerinden birisi olarak karşımıza çıkan Asus firması, üst seviye donanımlarıyla birlikte oyun sevenleri memnun bırakmayı başaracak olan yapımı ROG Tytan G70’in tanıtımını gerçekleştirdi.

Sistem gücünü 4. jenerasyon 3.7 GHZ Intel Core i 7 4770K işlemciden, 3 GB kapasitesindeki GDDR5 bellekli NVIDIA GeForce GTX780 ekran kartından ve 32 GB’a kadar arttırılabilir RAM miktarından güç alacak. Sistemde kullanıcının tercihine göre 15 Terabayt kapasitesinde HDD disk ile 256 GB’a kadar SSD depolama birimi tercih edilebilirken, firmanın sistemde kullandığı işlemcinin hızı Turbo Gear teknolojisi sayesinde 3.9 GHZ ya da 4.1 GHZ hızlarına çıkartılabiliyor.

Sistemde ses teknolojisi olarak Asus’un 7.1 kanal SonicMaster teknolojisi kullanılırken, dilerseniz Xonar Phoebus ses kartına da sistemde yer verebiliyorsunuz. Asus ROG Tytan G70 300 mm x 530 mm x 630 mm boyutlarında ve 24 kilogram ağırlığındayken, HDMI, USB 2.0 / 3.0, Gigabit Ethernet, SATA 6.9Gbits/s, Display Port, VGA D-sub, mikrofon ve kulaklık girişi gibi zengin bağlantı seçeneklerini de içeriyor.

Sistemde Blu-Ray yazıcı da isteğinize göre tercih edilebilirken, 10 adet fan ile üstün denilebilecek derece de bir soğutma işlemi sağlanılıyor.

akondd

akondd

Üye
tek kelime ile harika bir sistem

Uhops

Uhops

Üye
Vestelin robotlarına benziyor :) sağından solundan el kol çıkacak gibi.

hikmet366

hikmet366

Üye
acayip bir kasa olmuş ama kasanın dişina değil içine bakmak gerek :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
fiyatı ne kadar miş

Uhops

Uhops

Üye
20 sene sonra falan böyle bişey almayı planlıyorum :)

Uhops

Uhops

Üye

Ben 20 sene sonra kullanacağım cihazı hayal edemiyorum :aha:

İnşallah büyüyünce paramız olur da güzel bi sistemimiz olur diyecem ama senin yaş büyük heralde :kıskıs: benim ki 15 :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
10 tane fan gürültü yapar :kıskıs:

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
Sistemim böyle olsunda, gürültü falan sıkıntı değil :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence aşırı bir model çok para isterler buna aynısını kendin topla su soğutmalı sistem yap daha iyi 15 terabayt nedir arkadal bugüne kadar çıkan bütün oyunları hard diske atsan ayriyetten kursan yine yer kalır :D

fk555897

fk555897

Üye
Mükemmel ötesi bir bilgisayar

Plesk234

Üye
Güzel bişe ye benziyor :)

delimatkap

delimatkap

Üye
7-8 yıl sonraki oyunları bile oynanılabilir benim pc daha battlefield 3 ' minumum gereksinimlerde kasıyor bu tek kelimeyle kusursuz

ozakin70

ozakin70

Üye
Sıvı soğutma sistemi vardır bu sistemde fanlardan ses gelmez

Maxis_

Maxis_

Üye
bunun bi tanıtım videosunu izledim.ustten bi tuş var fanla açılıyor.normalde sıvı sogutmalı :D adam fraps ile hd video çekerek ayarlarda bf3 bilmem ne yarısı oynuyorlardı :D way be dedm daha neler yapcaklar dur bi o videoyu bulmalıyım :D buldum :D[video=youtube;pXnrlAwrzQM]http://www.youtube.com/watch?v=pXnrlAwrzQM[/video]

Uhops

Uhops

Üye
bunun bi tanıtım videosunu izledim.ustten bi tuş var fanla açılıyor.normalde sıvı sogutmalı :D adam fraps ile hd video çekerek ayarlarda bf3 bilmem ne yarısı oynuyorlardı :D way be dedm daha neler yapcaklar dur bi o videoyu bulmalıyım :D buldum :D[video=youtube;pXnrlAwrzQM]http://www.youtube.com/watch?v=pXnrlAwrzQM[/video]
Anlatımı hiç beğenmedim :hih: sanki bende var sizde yok dercesine bi anlatım olmuş :D bide düğmeye basıp oc yapma pek bi performans artısı göstermemiş. vede ssd sanki kötü gibi pc geç açıldı.

Anil-D

Anil-D

Üye
idare eder

Üst Alt