Telefon Tavsiyesi Asus Zenfone 2 Laser mi , Turkcell T60 mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 2 Laser mi , Turkcell T60 mı ?
Yeni telefon alacagım tanıdıkda cok az kullanılmış tertemız t60 var. 650 Tl ye veriyor. T60 mı alayım yoksa yeni çıkan zenfone 2 laser 5 inç mi ? Çok kararsız kaldım asus 800 tl.

T60 8 çekirdek ama asusun 4 çekirdeğide gayet yeterli. Benı asusdaki lazer odaklı kamera ve yazılımsal özellikleri cezbediyor. Mesela a harf yazarak hızlı başlatma gibi.

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Operatör Telefonlarını almanı önermem "Turkcell T serisi" veya "Vodafone Smart" gibi. 150 Lira daha ver Asus al, hatta bulabilirsen "One+ One" al telefon türkiyede yok ama sahibinden.com gibi sitelere bakarsan IMEI'si girilmiş bulabilirsin tam bi Fiyat/Performas telefonu; özelliklerine internetten bak. Yazılımsal olarak CyanogenMod kullanıyor, 5.1.1

• Beğen
Tepkiler: smh60
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tercihinize kalmış, hangisini isterseniz tercih edebilirsiniz. Birbirine çok uzak cihazlar değil.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Asus daha iyi bir seçenek olacaktır

Polymath

Polymath

Üye
T60 ozellikleri guzel. Yanılmıyorsam da turkcell rakamlarda t60 a android 6 vereceğini acikladi. Bence t60

seco_can_can

seco_can_can

Üye
t60 beş para etmez cihaz şarjı bile dayanmıyor 1 ay kullandım asus al

Emre

Üye
T60 bence lollipop kullanıyor, M güncellemesini alacak Turkcell'in açıklamasına göre.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
güncelleme alıcak ama bataryası çok kötü durumda şarjdan çek anında 99 a düşer 15 dakikada 95 e düşüyordu performans iyi olabilir ama şarj aleti ile gezersiniz ciddi bi sorunu var asus bi çok konuda üstün bence operatör telefonları kullanmak mantıklı değil

smh60

smh60

Üye
Operatör Telefonlarını almanı önermem "Turkcell T serisi" veya "Vodafone Smart" gibi. 150 Lira daha ver Asus al, hatta bulabilirsen "One+ One" al telefon türkiyede yok ama sahibinden.com gibi sitelere bakarsan IMEI'si girilmiş bulabilirsin tam bi Fiyat/Performas telefonu; özelliklerine internetten bak. Yazılımsal olarak CyanogenMod kullanıyor, 5.1.1
Aynen öyle operatör telefonu alınmaz

caps6

caps6

Üye
asus al

remixtik

remixtik

Üye
Bence sakın t60 alma derım asus bıraz daha ıyı ama sony de bakalbılırsın kac lıralık butcen var bılmıyorum ama z2 örnek verilebilir

CsWqIve34

Üye
asus al

H0lligan

Üye
operatör den telefon alınmaz

elmacıadam

elmacıadam

Üye
asus

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
asusu dusunuyorum ama bir kac ay bekleyeceğim. Belkı daha mantıklı bir telefon piyasaya cıkar ya da yılbasından sonra fiyatlar düşebilir. Vergilerde indirimler olacak diye söylentiler var ve dövizde düşerse fiyatlarda düşer değilmi ?_

byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede bekle ve ikisinide alma

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yanılmıyorsam ikisi de s410 kullanıyor (adreno 306)
Yani donanım olarak pek fark yok
Tavsiyem operatör telefonu alma

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

Üst Alt