Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Herşeyi ile Birlikte Detaylı Anlatım!!

Sponsorlu Bağlantılar

kcsoft

kcsoft

Üye
Hani astral seyahati denerken mi oldu yoksa normal yatarken mi oldu? Uyurken olduysa ki bunun olması mümkün, çoğu insan farkında olmadan astral seyahati gerçekleştirirler bunun farkında olmadıklarından, gördüklerinin rüya olduğunu düşünürler, yaşadığınız farkında olmayışlıkla ola-gelen astral seyahat çıkışı olabilir :)

bilerek yapmadim tabiki korktum birden ne oluyo lan gisinden :D ama yükseliyordum yavaş yavaş

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
bilerek yapmadim tabiki korktum birden ne oluyo lan gisinden :D ama yükseliyordum yavaş yavaş

Diyorum ya, çoğu insan farkında olmadan astral seyahate çıkarlar ve kendilerine geldiklerinde bunun bir rüya veyahut, kabus olduğunu düşünürler, sıklıkla olmasada olabilir yani :)

kcsoft

kcsoft

Üye
benim dikkatim çabuk dağılır denerim ama kesin başarısız olur :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
benim dikkatim çabuk dağılır denerim ama kesin başarısız olur :)

hmm anladım, Astral Seyahat=Konsantre'dir :) yani başarısız olma olasılığın yüksek :bilmm ama yine de ümidimizi kesmemek lazım :tebessüm:

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
Konuyu okurken bile tirstim :)

Buğra

Buğra

Admin
bazılarının aklı başka şeylerde :hmmm

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ininmıyotum inanmıyorum.ben bu olayı kac defa yaşadım yüzlerce kere ama herseferinde korktum tüm bedenim tamamen uyuşuyor ve hatta bi kaç kere bedenimi teslüm bıraktıktan sonra bi yerlere gittigimi gördüm.ama ben hep karabasan olayı sanardım.gözlerim doldu yemin ederim.

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
dostum ben dün gece uyurken rüya miydi bilmiyorum ama abimin yanına annemlerin odasina gittim baya dolaştım evin içinde :) :ehe

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu okurken bile tirstim :)

Ah bende tekrardan okuyunca tırssam :( artık korkmadığımdan astral seyahat yapamıyorum :(

- - - Eklendi - - -

bazılarının aklı başka şeylerde :hmmm

aynen :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

ininmıyotum inanmıyorum.ben bu olayı kac defa yaşadım yüzlerce kere ama herseferinde korktum tüm bedenim tamamen uyuşuyor ve hatta bi kaç kere bedenimi teslüm bıraktıktan sonra bi yerlere gittigimi gördüm.ama ben hep karabasan olayı sanardım.gözlerim doldu yemin ederim.

Yukarı yorumlarımda da belirttiğim üzre, çoğu insan farkında olmadan astral seyahati gerçekleştirir, ama bunun bilincinde değildirler :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Abi tırsıyorum yaa bi şey olcak diye

- - - Eklendi - - -

Deniyim dedim aklıma cin min geldi bi an vücudum titredi açtım gözümü deneyemeyecek kadar tırsıyorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben dün gece uyurken rüya miydi bilmiyorum ama abimin yanına annemlerin odasina gittim baya dolaştım evin içinde :) :ehe

Herşey mümkün bilemem :D :) :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

Abi tırsıyorum yaa bi şey olcak diye

- - - Eklendi - - -

Deniyim dedim aklıma cin min geldi bi an vücudum titredi açtım gözümü deneyemeyecek kadar tırsıyorum

Öyleyse sakın deneme kardeşim, bu vb konulardan uzak dur, çünkü her denemende aklına başka varlıkları getirmen konsantreni bozacak ve çıkış yaparsan ki aklına o varlıkları getirdiğin sürece onlarla karşılaşma olasılığın artacaktır :(

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Kaptan bey siz astral seyahat gerçekleştirdinizmi?

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
yok o yapamadi ne yazikki yussuf yussuf olmasi gerekiyor :D

mesutgaga

mesutgaga

Üye
benim psijik gücümmü var şimdi yani.çünkü yüzlerce kere hatta ikiyüz belkide üçyüzden fazla yaşadım

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ama ben arkadaşıma sordum böyle bi olay hiç yaşamamış.drmekki bazı insanların psijik güç ayagına geliyor :D