Aşırı Komik Smsler Hazır Mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Aşırı Komik Smsler Hazır Mesajlar
--Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. tanrıdan bir istedim senin numaranı verdi.

--Gecen gün düsündüm de, evet dedim, ben seviyorum, gercekten seviyorum. umarim sen de seviyorsundur. öyle ya, kim sevmez ki dondurmayi. ben bayiliyorum. ya sen?

--Bu güzellik, bu gülüş, bu zeka, bu akil, hele şu anlam dolu bakan gözlerin büyüsü, allah bütün güzelliklerini bir yerde toplamiş. neyse benden çok bahsettim. senden naber. . .

--Allah'ım kendim için birşey istiyorsam namerdim, anneme güzel bir gelin ver. amin. . . .

--Aya baktım seni gördüm. sana baktım ayi gördüm.

--Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. sen yüzünü cama dayardın, bense popomu dayardım. yoldan geçenler bizi ikiz zannederdi
Kaynak: Nokia Cep Forum - Bedava Symbian Temalar Maxi mum Cep Telefonları Cep Melodi

--Hani bir ruzgar eserde dalgalar kumsala vururya, hani masmavi gokyuzunde bembeyaz kanatlarıyla martılar ucarya, iste o martılar senin kafana sicsin

--Aşk elmayı yemekle başlar. ayvayı yemekle biter. . . .

--Sevgiyi ne gözlerde ara nede sözlerde ara, aski ne sarilmada ara nede öpmede ara sen sadece su verdigim numarayi ara gerisine karisma 0535. . . .

--Ay olmak isterdim, geceni aydinlatmak icin. sevgi olmak isterdim, kalbine gire bilmek icin. ku$ olmak isterdim, kanatlanip kafana sicmak icin!!! ;-)

--Kadinlarin kalbi bir mezar gibidir, giren bir daha geri cikamaz! erkeklerin ise 5***** yildizli hotel gibi, ne giren belli ne cikan!!!!!

--Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja bakan bu salagi niye unuttun

--Bagirsak kurtlari bagirsakta yasarlar bagirmasak ta

--yağmur üzerine yağdığı herşeyi güzelleştiriyor. çiçekler, ağaçlar ve topra gibi. benim anlamadığım bu yağmur neden hiç senin üzerine yağmamış.

vee.. en komiği şahsen ΤНξ МΔŦłΔ olarak denedim mesajı okuyan kişi sizi görmesin ama siz görün çünkü mesajı okurken ve okuduktan sonraki yüz ifadesi görülmeye değer

--gecelerdir aynı şey yüzünden uyuyamıyorum. benim hakkımda nedüşüneceğin artık umurumda bile değil. belki bunu beklemiyordun ama olan oldu. belki bunu söylemek için çok erken ama bence zamanı geldi.sana şimdiye kadar cesaret edemediğim bişeyi sormak zorundayım. çok düşündüm ve soruyorum.senden çok ciddi cevap bekliyorum. sakın alay etme. sence hamam böcekleri terler mi?

• Beğen
Tepkiler: vefaYILMAZ, mehmo22, atmaca_genclik ve 4 diğerleri

bthn_997

bthn_997

Üye
sonuncunun bi benzeri bana yapıldı ama bn mutlu mutlu okurken (kız arkadaş bulduk filan diye :ehe ) sonunu görünce hüzünlenmiştim :d:

quad4core

quad4core

Üye
:kop: güzel paylaşım :tşk:

cakir42

cakir42

Üye
sonuncuya koptum yaa

Sandrake

Sandrake

Üye
:D:D

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil arkadaşlar. :)

63 mustafa

63 mustafa

Üye
Eline sağlık güzel paylaşım

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
teşekkürler.. :D

• Beğen
Tepkiler: onurca06
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
teşekkürler......

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Birşey değil. :)

• Beğen
Tepkiler: onurca06
azad7289

azad7289

Üye
:d:eline saglık guzel baylasım kardeş

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil. :) :)

M3L!H

M3L!H

Üye
Süper Süper Süper Süper Süper :kop:

srtc

Üye
güzel çoğu:)

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Beğenmenize sevindim. :)

konyarapp

Üye
--yağmur üzerine yağdığı herşeyi güzelleştiriyor. çiçekler, ağaçlar ve topra gibi. benim anlamadığım bu yağmur neden hiç senin üzerine yağmamış.

en komiği bence teşekkürler

~Crusher~

~Crusher~

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil. :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
güsel paylaşm..

~Crusher~

~Crusher~