Arkadaşlar c6-01 Wifi sorunu var bir bakar mısınız?

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında yBOB tarafından paylaşıldı. Okunma: 4970 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Başlıkta belirttiğim gibi c6-01 kullanıyorum. Wifi de sorun yaşıyorum. Örnek olarakta evde ki internetime bağlanmak istediğim de internetime tıklıyorum(şifre:biliniyor haldeyken) bağlınılıyor diyor ve aynı saniye içinde tekrar biliniyor yazıyor,bağlanmıyor. Başka yerde internete bağlamak istediğimde de (bilinmeyen) tıklıyorum şifreyi giriyorum bağlanılıyor diyor 2 3 saniye sonra tekrar bilinmeyen diyor,bağlanmıyor. Ne yapacağımı bilemedim yardım eder misiniz?

2. yazılımsalsa flash at düzelir
  3. soft format attım düzeldi fakat şimdi ise wifi den internete bağlandığımda sadece tarayıcıdan internete girebiliyorum. mesela whatsapp çalışmıyor,fmobi çalışmıyor,twitter programları falan çalışmıyor. Mağaza ya bile giremiyorum o bile çalışmıyor napıcam
  4. dedigim gibi tek cozum flash atman ,telefon uretildigi ilk gunku gibi olur
  5. birde şunu dene belki düzelir
    ayarlar-bağlantı-ayarlar-ağ hedefleri-seçenekler-varsayılan bağlantı = kullandığın bağlantıyı seç
  6. bunu da denedim yine olmuyor. ne yapacağımı bilemedim ya of. teşekkür ederim arkadaşlar
  7. Hocam aynı sorun bende de var çözemeddim sen bir çözüm buldun mu?
  8. Wifi sinyali zayıf ise ondan kaynaklanıyor olabilir. Modemin yanında dene bir de istersen. Bende de öyle olmuştu, Modemi açıkta bir yere koydum düzeldi,
  9. baglanıyor deyınce wlan agını tekrar tıkla
  10. bende de sorun war wifiye bağlanıyor ama nete girmior ne yapıcaz
  11. Bendede öyle diyordu modemi kapatıp açtım olmadı modemi resetledim arkasındaki deliğe iğne falan sokup 15 sn bekleyeceksin oldu önemli : şifre fabrika ayarına dönüyor
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. c6-01 wifi sorunu

,
  2. wifi bilinmeyen diyor

,
  3. nokıa c6 wifi acma

,
  4. c6-01 belle nin wifi ayarları,
  5. c601 wifi bağlanma sorunu,