arkadaslar biri bana yardım etsim modemle ilgili?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cryzmusti

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar biri bana yardım etsim modemle ilgili?
arkadaşlar elimde vodafon modem vınn var modeli k3770 turkcell hat takıp çalıştırmak istiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirim . şimdiden teşekkür edrim.

ozcantatli

Üye
Kesinlikle böyle bi şey yapamazsın hocam. Çünkü vodem'de ıp numaraları çok farklı bi şekilde programlanmış. bunu ben de araştırdım ancak olmuyo. türkcell vınn da oluyo ama vodafone vodem de olmuyo

cryzmusti

Üye
    Konu Sahibi
ustam saol yinede cevap yazdıqın için hc bir sekilde olmuyo mu yani

_erdal_

_erdal_

Üye
oluyor kardes ben kullanıyorum avea ve turkcell de denedim sim kartını tak ve bağlana tıkla tamam dır

--------------

bağlan derken mobile partner programından değil ağ bağlantılarından

murat.122a

murat.122a

Üye
oluyor kardes ben kullanıyorum avea ve turkcell de denedim sim kartını tak ve bağlana tıkla tamam dır

--------------

bağlan derken mobile partner programından değil ağ bağlantılarından

Normal faturasız vodafone sim kartı vodem e taksak çalısırmı yani cepnet varya onu kullanmak için tablet pc ye vodem i taksak

cryzmusti

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben taktım turkcell hattumı vın a olmadı bağlanmadı başka biyerden mi ayarlıcam ayarlarını rica etsem birazdaha detaylı anlatırmısın

- - - Eklendi - - -

oluyor kardes ben kullanıyorum avea ve turkcell de denedim sim kartını tak ve bağlana tıkla tamam dır--------------bağlan derken mobile partner programından değil ağ bağlantılarından
saol kardeşim oldu yaptım dediqni baqlandım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...