Arkadaşlar 5300 için mega bass ekolayzır ayarı?

Sponsorlu Bağlantılar

5300

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5300 için mega bass ekolayzır ayarı?
Arkadaşalar aranıza yeni katıldım.Dün 5300 aldım.Çok güzel bir telefon.Mp3 ler attım telefonuma fakat güzel basslı bir ekolayzır ayarı istiyorum.Yardımcı olurmusunuz?
Mega bass denen ekolayzır ayarıdnan istiyorum.Yardım edebilirseiz çok sevinirim.Nasıl ayarlamam gerekli ekolayzırın mega bass olması için?

Arkadaşlar birde telefonunun ekranında ufak bi menu filan var onu nasıl kaldırabilirim?Yani arka fonun tam görünmesi için o ufak menuyu filan kldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim?İnternetteki 5300 ekranlarında genelde o menu filan olmuoyr onlar nasıl kaldırdılar acaba?Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

fatal_17

Üye
hımm ii güzel

aka55

Üye
hayırlı olsun gule gule kullan.

serdar_dize

Üye
bende yeni aldım 5300 ı. o dedin ekranın üstüne geliosun sonra seçenekler var solaltta ona basıosun orda etkin bekleme ayarları var ona gir sonra görünümü kişiselleştir e gir orda kısayol çubugu vs yasıo alt alta seçenek yazıo sol altta oraya bas sonra iptalı seç sonra çık ok.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hocam elimizde 5300 olmadan açıkçası sana bir ekolayzer ayarı veremeyiz.

Hayırlı olsun bu arada :spr

sakmador

Üye
kardeş 4 4 3 3 8 diye gir

buropsikq

Üye
8 4 3 3 8 :deal:

--------------- Ekleme ---------------

megaaa bassssssssss

1000rr

1000rr

Üye
kardeş al sana bende 5300 kullanıyorum ve kulaklık için bi bass ayarı (8 7 8 8 6) fena bişey dene

Hellboy®

Hellboy®

Üye
kardes o menu dedıgın etkın bekleme cubugudur onu kaldırmak ıcın de ayarlar/ekran ayarları /etkın bekleme/kapat :oke:

sercankavut

Üye
kardeşim benimli gibi yap manyak bişi bi dene bak pişman olmicaksın : 1.si en üstte 2.si ortanın ıkı ustu 3.sü onun bı altı 4.sü tam orta 5.si de en üst böle dene manyak bişi bende var ses manyak net ve cok yuksek ve mega bass !!!

PAPADOC

PAPADOC

Üye
hoparlör filan patlamasın dikkat edin :) orta bi ayar yeterli

5300caner

5300caner

Üye
bende 5300 kullanıorum şimdi menü ye gir seçeneklere tıqla orda:oke: ana menü görünümü falan yazıo

kral_ibo

Üye
arkadasım sen mega bası soruyosun dımı kendım denedım

bass sıkkı ıkıncı bosluk orayı fulll yaparsan bas fullenecek zaten bası fazla da acamazsın ..

ben hepsını full yaptım benım telde 5200 hepsı full hoparlorde hıcbır sorun yok

sesı de net vermesını ıstıyorsan en sondakı kutucugu son yapma ....1-2 dusuk yap..mukemmel olucak

kısacası::

1 bosluk::: fulll
2 bosluk:::full
3::::fulll
4 bosluk:: full
5bsluk:::fulden 1 eksık (bu benım ayarım artık)sanada tavsıye ederım

gene begenmedıysen sesı netde mp3lerın baslı olarak calmasını saglayan bı program oldunu duydum ara onu bul ozamn cok farklı olur..

yk_cı20

Üye
kardeş bak bass istiyosan 1,siyle 2, sini en üste getr deiğerlerini en alta cek bu kadar bide kulaklıkla dinlerken kulaklıgı bastır daha güzel oluyo:oke:

veyselbaba1

Üye
gerçekten ses müthiş çıkıyor.tşkler

--------------- Ekleme ---------------

kardeş nerdeyse kulaklık patlayacak:Dses müthiş

burcu31

Üye
hayır hepsini full yap

isocan95

Üye
telefonu 1 kere yere çarp hiç bişeyi kalmaz bass gibi sesi çilakr dene

Üst Alt