APPLANET 2.8.0.5 ile Paralı Uygulamalar ve Oyunlar BEDAVA

Sponsorlu Bağlantılar

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
APPLANET 2.8.0.5 ile Paralı Uygulamalar ve Oyunlar BEDAVA
APPLANET 12 kasım 2011

ARTIK SERVER PROBLEMLERİ ORTADAN KALKTI.RAHATLIKLA KULLANABİLİRSİNİZ.İSTEDİĞİNİZ UYGULAMALAR BUNDAN SONRA ÜCRETSİZ OLARAK ARTIK CEBİNİZDE. İNDİREBİLDİĞİNİZ KADAR PROGRAMI HEMEN İNDİRİN.EN AZINDAN BİR DAHA SERVER HATASI OLSA BİLE ELİNİZDE BİR SÜRÜ BEDAVA UYGULAMA OLACAK.​

BU PROGRAMI KULLANDIKTAN SONRA NORMAL MARKET UNUTACAKSINIZ.

• Beğen
Tepkiler: enes2034, 123emin987, joffuerre ve 40 diğerleri

americanboy

americanboy

Üye
emeğine sağlık

zızzz

zızzz

Üye
2.61 çıktı

mcmmgiko

Üye
Bu program tam bi nimet :D Allah senden razi olsun kardesim daha dger marke kelimyle mukemmel bi ortin yuzune bile bakmiyorum tek kelimeyle mukemmel bi program emegine saglik tesekkurler. Calismalarinin dewamini bekliyoruz..

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
işine yaradı ise ne mutlu:aha:

Su13Z3Ro

Üye
Çok sağol da paralı uygulamaları indirsek nolur ? :D

zızzz

zızzz

Üye
ben bilgilendirme amacıyla yazmıştım ama sen yine de paylaş deyince paylaşayım dedim.bu arada zaten kendisi güncelle deyince o versiyona güncelliyor. kendi uploadımdır

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
ben bilgilendirme amacıyla yazmıştım ama sen yine de paylaş deyince paylaşayım dedim.bu arada zaten kendisi güncelle deyince o versiyona güncelliyor. kendi uploadımdır

:oke:

ysgul

ysgul

Üye
i7500 e kurulamiyor.cupcake yani 1.5 i desteklemiyor

yasinseyhan

Üye
mükemmel bir paylaşım herkeze tavsiye ederim galaxy s te sorunsuz açıyor

ozylem

Üye
merhaba vodefone dan almadigim ama yine de icinde vodafone brandi olan telefonuma Applanet 2.5.8 yuklemeye calisiyorum. 'Bu icerik telelfonda desteklenmiyor. Bu dosyayi acacak bir uygulama bulunamiyor. Yine de indirmek istiyor musunuz' uyarisi veriyor. evet diyorum. ama indidigi yeri bile goremiyorum . sizde de ayni uyari cikti mi ? nasil cozerim fikriniz var mi ?
tesekurler

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
merhaba vodefone dan almadigim ama yine de icinde vodafone brandi olan telefonuma Applanet 2.5.8 yuklemeye calisiyorum. 'Bu icerik telelfonda desteklenmiyor. Bu dosyayi acacak bir uygulama bulunamiyor. Yine de indirmek istiyor musunuz' uyarisi veriyor. evet diyorum. ama indidigi yeri bile goremiyorum . sizde de ayni uyari cikti mi ? nasil cozerim fikriniz var mi ?
tesekurler

kardeşim indirdigin dosyalar SD kart içinde download klasorune iner.bunları görmek için marketten astronot file manager programını indir.ordan bakabilirsiniz ve kurarsin.

ccby85

Üye
Arkadaşlar dosyayı acamiyirum paket ayrıştırılırken hata oluştu diyor ne yapmaliyim?
Desire hd.

bulentgs

Üye
merhaba arkadaşlar ben ındıremıyorum bu programı yardım edın lutfen

bekiro42

Üye
arkadaşım tek kelime ile harikasın ücretli olan onlarca programı bedava indirdim sorunsuz çalışıyor..böyle giderse telefonumun hafızası sadece programlardan dolacak :D

gsmh

Üye
süper bi uygulama eline sağık çok işime yaradı :)

boyarım48

Üye
süper bir uygulama teşekkürler.Emeğine Sağlık Bu Arada :)

Üst Alt