Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

karizmaugur1

karizmaugur1

Üye
teşekkürler güzel paylaşım olmuş.

palpolisi

palpolisi

Üye
odinle kurmak gerekiyor değilmi

kikiri

kikiri

Üye
@noss_bar kardeş system apk dosyasını hatasız ayıklıyor ve hatasız topluyor ama nedense toplanan system apk dosyası cihaza attığımda çalışmıyor. Bu neden olabilir....

TRSweet

TRSweet

Üye
@noss_bar kardeş system apk dosyasını hatasız ayıklıyor ve hatasız topluyor ama nedense toplanan system apk dosyası cihaza attığımda çalışmıyor. Bu neden olabilir....
İmzalama yaptinmi yaptiysan system>app kismina gel uygulamayi yapistir root explorerla sora teli yeniden baslat.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10 ile topluyorsun dimi imzalama yok

kikiri

kikiri

Üye
9 ile ayıklıyorum ve 10 ile topluyorum bu şekilde dosya çalışmıyor...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
düzenleme yapmadan sadece ayıkla ve direk topla bakalım sorun düzenleme de mi yoksa toplama da mi anlarız

kikiri

kikiri

Üye
Evet kardeş aynen dediğin gibi yaptım 9 ile ayıklayıp hiç müdahale etmeden 10 ile topladım ve çalışmadı...

androus

androus

Üye
arkadaskar android uygulamanin versiyon kodu
AndroilManifest.xml den degistirirtirince
uygulama hata veriyor bunu nasil cozerim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kikiri

kikiri

Üye

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
87 mb ayarlar uygulaması mı olur :) bune ya cm romun toplamı zaten 200 mb demekki 2 ayarlar uygulaması bi cm rom yapıyor nerdeyse :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
%99 da çözümleme hatası veriyor 4 kere ve ayrı tarayıcılarda denedim gene aynı
sanırım yüklemede sorun olmuş tekrar yükleyip gönder

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok eski sürümdeki multitoolsta apk sürüm numaraları androidmanifestte gözükürdü şimdiki v9.4 te apktool.yml dosyasında gözükür hatta sdk numarasıda ordadır uygulama sürüm numarası yüzünden açılmıyor olamaz başka birşey var bazen sürüm numaraları values içindeki stringte de yer alabilir

androus

androus

Üye
duzenleyemezmiyiz baska yolla .. xml den duzenliyorum kaydediyorm apknin icine atiyom hata veriyor ..duzenledigimde xml nin boyutuda kuculuyor..

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gönder apk yı

Üst Alt