Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teamviewer id ve şifre gönder

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
usta bazı nedenlerden dolayı teamviewer bilgi gönderemiyorum dosyaları yollasam bi baksanız

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olur gönder romun frameworkünüde görder

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ikinci bir framework yok mu ?

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye

framework ile ilgili 3 apk var onlarda burda

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konusunu benden önce açtı akdelikan bende bu konuya ekleyeceğim mantık aynı ayıklama işlemi yapılıyor geri kalanı xml falan aynı mantık güzel bir editör arıyorum notpad++ gibi

TRSweet

TRSweet

Üye
konusunu benden önce açtı akdelikan bende bu konuya ekleyeceğim mantık aynı ayıklama işlemi yapılıyor geri kalanı xml falan aynı mantık güzel bir editör arıyorum notpad++ gibi
Notpad++ gibi bulabilirsen banada haber verirnisin ben bi tane buldum simdilik ihtiyacimi karsiliyor :)

Silver-PeGaSuS

Silver-PeGaSuS

Üye
Bukonu hakında bende yardım almak isterim noss_bar uygun bir zamanda teamvier ile yardımcı olursan memnun olurum

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Antutu ile resmen maytap geçtim beyler :)

kaç puan istiyonuz ona göre ayar çekeyim :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

uçurmuşsun maşallah usta. ben s4 ile 25448 i buldum ancak.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
denedim ayıklanmıyor hala kaynaklar eksik kalıyor bir sürü eksikti uğraştım uğraştım 1 taneye kadar indirdim ama yetmedi onu düzeltemedim

tek value kaldı onuda ayıklasa olacak

--------------------------------------------------------------------------
| 14.10.2014 -- 20:33:37,80 |
--------------------------------------------------------------------------
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x060d0035
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x060d0035

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
hocam bu apk yı yapan ayıklanmasın diye mi yapmış anlam veremedim türkçe yapmak için ayıklamam lazım hiç bi şekilde olmuyo

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bilmiyorum nedenini ama şöyle bir durum var bu bir sistemsel hatadır bu komut eğer çalışırsa framework bunu çözemediği için hata oluşacaktır her kodu frame çözer çözemediğinde restart :) sanırım bu framelerde oynanmış diller silinmiş çünki

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
yabancı bi siteden aldığım için zaten 2 tane dil vardı türkçe yoktu diğer sistem dosyalarını türkçe yapmıştım bu kalmıştı sadece yardımlarınız için teşekkürler başka bir araştırmayla hatasız ayıklama ve toplamayı yeni yapabildim şimdi sorun ise türkçeleştirip telefona attıktan sonra apk gözükmüyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
toplarken orjinal imza ile topla imzası diğerinden farklı olduğunda sistem onu devre bırakır nasıl topladın ayıkladın

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
normal olarak 9 ile ayıkladım toplarken sistem apksı olarak topladım normal apk olarak topladım ayriyetten topla-imzala olarakta topladım aynı sonuçsorun giderilmiştir teşekkürler

TRSweet

TRSweet

Üye
Hocam multitools 9.3 nezaman geliyor ?

Üst Alt