Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

skypp

Üye
Düzenlediğim apk bana ait mi oluyor yoksa hacklenmiş mi oluyor. Bunu google playda yayınlama hakkına sahip olma hakkımız var mı ?

• Beğen
Tepkiler: forigner

kotku

kotku

Üye
Düzenlediğim apk bana ait mi oluyor yoksa hacklenmiş mi oluyor. Bunu google playda yayınlama hakkına sahip olma hakkımız var mı ?
Yok. Yapamazsın, sahibi izin vermez

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BraVeBraT

Üye
Merhaba, hoş geldiniz!
Bence oyunlar ile uğraşma, çünkü en iyi ihtimalle, oyunların dil dosyası grafik dosyalarında olur. Oda resimlerden oluşur. Resimlerdeki yazıyı düzenleyip türkçeye uyarlamak için en az birden fazla grafik düzenleme uygulamasının bilgisayarında yüklü olması gerekir. Tabi bunu yapmak da sabır ister. Yinede dediğim gibi grafik halinde olması bir ihtimal.
Teşekkür ederim ustam dediğin gibi grafiğine bakayım grafikten de az çok anlarım bir bakarım onu araştırırım....

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Multitools programında framework-res.apk ekleyemiyorum sistem dosyası ayıklamak için
java sürümleri en son çıkan
jdk-8u102-windows-i586.exe
jdk-8u102-windows-x64.exe
eski sürümlerimi destekliyor acaba
@noss_bar

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Elinize Emeğinize sağlık kardeşim, gerçekten de çok uğraş vermişsin, Root gerekiyor mu Teşekkürler

ConqueroR_1.4.5.3

kotku

kotku

Üye
1. Apk sana ait olmuyor, sadece içinde işini kolaylaştıracak dilini, simgesini ve değiştirebilirsin.
2. Google play de yayınlayamazsın çünkü o uygulamanın resmi yetkilisi seni şikayet eder yada sistem izin vermez sana

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mugrib

Üye
Arkadaslar bir sorunum var yardımcı olacak arkadaş arıyorum. Mesajlaşma uygulamasını (secMms_Blue.apk) türkçeleştiremiyorum. Ayıklama ve toplama tamam ancak en ufak bir oynamada uygulama telefonda açılmaz oluyor

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Arkadaslar bir sorunum var yardımcı olacak arkadaş arıyorum. Mesajlaşma uygulamasını (secMms_Blue.apk) türkçeleştiremiyorum. Ayıklama ve toplama tamam ancak en ufak bir oynamada uygulama telefonda açılmaz oluyor
cihaz s4 mü ?
framework klasörünün içinden apk dosyalarını aldınmı ?
sistem dosyası ayıkla dedinmi ?

mugrib

Üye
cihaz s4 mü ?
Evet aldım ve sistem dosyası ayıkla dedim. Diğer sistem apk larını yapıyorum hiç birinde sorun yok. Ancak secMms_Blue.apk çalışmıyor. Yani ayıklama ve toplama tamam ama telefonda çalışmıyor
cihaz s4 mü ?
Telefonumu S4
cihaz s4 mü ?
Yanlış oldu telefonum S4 değil S4 mini diycektim

baskahmet

baskahmet

Üye
Benim telefonum lg k10 da bu uygulamada programı açıyosun hafızayı görmüyor. Böyle program tavsiye edicek var mı

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

secMms_Blue.apk uygulamasını paylaşır mısınız? bende telefonda az buçuk çevirisini yapıp yükleyeyim. bakalım oluyor mu

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Merhaba.
Biraz çeviriden sonra yüklemeye çalıştım. İlk yükleme denemesi başarısız.
Çünkü telefonun orjinali ile birlikte yüklenen "Mesajlaşma" sistem uygulamasınının üzerine yüklenmeye çalıştı.

Bende bunun üzerine telefonun orjinal Mesajlaşma uygulamasını, kullanıcı uygulamasına dönüştürüp kaldırdım. Sonrasında bana verdiğin linkteki azbuçuk çevirisini yaptığım mesajlaşma uygulamasını yükledim.

İlk açtığımda "Mesajlaşma durduruldu" hatası verdi. Alkıma ilk geleni yaptım ve çevirisini yaptığm bu mesajlaşma uygulamasını da sistem uygulamasına dönüştürüp telefonu yeniden başlattım. (Sistem Uygulamasına dönüştür seçeneği bayağı bekletti beni, hatta beni sıktı diyebilirim. çünkü 10 dakika telefona dokunmadan seyretmek tuhafıma gitti doğrusu :D)

Çeviriyi telefonda : MT Manager 2
Sistem ve Kullanıcı Uygulamasına dönüştürme işlemini de: Titanium Backup

Sonuç: Başarısız ve açarken yine verdiği hata uyarası "Mesajlar durduruldu"

mugrib

Üye
Merhaba.
Biraz çeviriden sonra yüklemeye çalıştım. İlk yükleme denemesi başarısız.
Çünkü telefonun orjinali ile birlikte yüklenen "Mesajlaşma" sistem uygulamasınının üzerine yüklenmeye çalıştı.

Bende bunun üzerine telefonun orjinal Mesajlaşma uygulamasını, kullanıcı uygulamasına dönüştürüp kaldırdım. Sonrasında bana verdiğin linkteki azbuçuk çevirisini yaptığım mesajlaşma uygulamasını yükledim.

İlk açtığımda "Mesajlaşma durduruldu" hatası verdi. Alkıma ilk geleni yaptım ve çevirisini yaptığm bu mesajlaşma uygulamasını da sistem uygulamasına dönüştürüp telefonu yeniden başlattım. (Sistem Uygulamasına dönüştür seçeneği bayağı bekletti beni, hatta beni sıktı diyebilirim. çünkü 10 dakika telefona dokunmadan seyretmek tuhafıma gitti doğrusu :D)

Çeviriyi telefonda : MT Manager 2
Sistem ve Kullanıcı Uygulamasına dönüştürme işlemini de: Titanium Backup

Sonuç: Başarısız ve açarken yine verdiği hata uyarası "Mesajlar durduruldu"
İlgin için teşekkürler. Aslında başka romun türkçe olan mesajlaşma uygulamasını bunun yerine koyunca sıkıntı olmuyor. Ama bunu türkçeleştirmemek bana dert oldu. Maksat bir iş becermek

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Enisina

Üye
telefon için olan apktool ile apk ayıklarken böyle hata veriyor root izni verdim multitool dosyasınıda sdcard dizinine attım
/data/data/per.pqy.apktool/mydata/apktool2.sh: line 6: /data/data/per.pqy.apktool/lix/jvm/java-7-openjdk-armhf/jre/bin/java: Permission denied

goldmobile

goldmobile

Üye
hata veriyor ayıklarken yardım

baskahmet

baskahmet

Üye
Hocam mt manager yükleyince telefon aşırı virüs algılıyor. Senin kullandıgın programın linkini atabilir misin android 6.0 cihaz lgk10

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Hocam mt manager yükleyince telefon aşırı virüs algılıyor. Senin kullandıgın programın linkini atabilir misin android 6.0 cihaz lgk10

MT Manager hiç bir virüs içermiyor ve son derece güvenlidir, Eğer antivirüsünüz, virüs uyarısı veriyorsa antivirüsünüzü güncelleyerek tekrar taratın. yinede bir uygulamanın virüslü olduğundan şüpheleniyorsanız sitesinden online olarak taratabilirsiniz.

Güncel sürüm linki:
MT Manager 2 v2.0.7 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

Eski sürüm:
MT manager v15.08.15 uygulama türkçeleştirme

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
MT Manager virüs içerse; biz Türkçeleştirme yapanlar kullanmayız, kullandırtmayız. Bence telefonda virüs uygulamasını kullanmak, telefonu kullanımda ağırlaştırdığı gibi size de gereksiz uyarılarda bulunmaktadır..

HTC 10 cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Üst Alt