Antutu Benchmark Sonuçları(Results)

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Zannedersem gecen sene olacak böyle bir idda ciktiydi samsungun yüksek puan olayinda birseyler yaptigini..

Şöyle bir durum var exynos chipsetlerde işlemcinin bütün çekirdekleri benchmark tarafından test ediliyor ve puan olarak yazılıyor ancak normal şartlarda işlemcinin 4 çekirdeği çalışırken 4 çekirdeği çalışmıyor. Bundan sebeple samsung hile yapıyor denildi. Aslında bence doğru olan da performansta asıl yükü çeken a15 çekirdeklerinin çalışması. Adil sonuçlar için exynos chipsetlere antutu'nun yeni yazılım üretmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe ve Akhtoher

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Şöyle bir durum var exynos chipsetlerde işlemcinin bütün çekirdekleri benchmark tarafından test ediliyor ve puan olarak yazılıyor ancak normal şartlarda işlemcinin 4 çekirdeği çalışırken 4 çekirdeği çalışmıyor. Bundan sebeple samsung hile yapıyor denildi. Aslında bence doğru olan da performansta asıl yükü çeken a15 çekirdeklerinin çalışması. Adil sonuçlar için exynos chipsetlere antutu'nun yeni yazılım üretmesi lazım.
+1

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hiç bir zaman tüm çekirdekler çalışmıyor telefon 1.3 ghz ye kadar ilk 4 çekirdeği daha sonrada diğer 4 çekirdeği kullanıyor yani antutuda sadece 2. 4 çekirdek çalıştığı için bir sorun yok

Sucrofe

Sucrofe

Üye
En doğru puanı root izni alarak verebilir.

furkey

Üye
En doğru puanı root izni alarak verebilir.
Sence en doğru puan yapabileceği puan mı yoksa normalde aldığı puan mı? Bişeylerle alınan puanlar göz boyamaktan başka bişey değil. 2 dk kullanımda telefonu sıcaktan patlatacak bir performans yerine gerçekte alacağın performans daha kâfi dir bence

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
rootsuz note 3 sizce nasil :/

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Idare eder mi :) normalde rootsuz kac puan falan almasi lazim :/

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Dostum topluluğa sormuşsun nasıl diye o topluluk tan sadece bir kişiyim ben ve kişisel fikrimi belirttim neden sorguluyorsun ki? Bu benim fikrim :)

• Beğen
Tepkiler: HAKAN.TN
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben bi olcuyorum 35-38 bin oluyo bidaha olcuyorum 39 bin oluyo [emoji1] ram temizleyici olarak ne kullaniyosun [emoji4]
Gereenify dışında birşey kullanmıyorum. Manuel elle siliyorum oda nadiren :)

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap

Son attığım görsele nazaran 6.000'e yakın bir skor artışı olmuş.

Anil-D

Anil-D

Üye

Yeni cikan rus romu[emoji2]

Üst Alt