Anı Yakala ! yeni yarışma nasıl olur.?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anı Yakala ! yeni yarışma nasıl olur.?
Farklı bir yarışma olsun istedim olurmu olmazmı artık o sizin fikirlerinize bağlı aslında olmayacak diye birşey yok ilgi çekici farklı birşey olabilir.
Başlıkta "Anı yakala !" diye geçtim yarışmanın konusu günlük yaşantımızda çeşit,çeşit görmeye değer, anlık anılara saklanabilecek olaylar görülebiliyor, görülmeye değer bir manzara, enteresan,ilginç,garip, eğlenceli birşeyde olabilir. işte çekebileceğiniz en güzel anın fotoğrafını yayınlayarak hem güzel birşeyler görmüş oluruz hemde yarışarak eğlenmiş oluruz.

örnekte görüldüğü üzere

bu ve buna benzer çok ilginç resimler olabilir.
ama kendi çektikleriniz tabi.

olur diyorsanız daha önce yarışma düzenleyen arkadaşlardan destek alarak konuyu güncelleyip başlaya biliriz..
Ayrıca fikirleriniz olursa, konuda anlatım düzensizliği varsa düzelteyim.

• Beğen
Tepkiler: suat1111, join_23, ONG_bag ve 5 diğerleri

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel olabilir.
Fikirleri alalım kimler katılır kimler katılmaz ona göre yarışma konusunu açarsın Mustafa :oke:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eyvallah onaylandığı için teşekkürler.. evet bekleyelim fikirler doğrultusunda açarız :oke:

• Beğen
Tepkiler: suat1111
..butteRfly..

..butteRfly..

Üye
bende katılırım, bitane fotoğraf vardı çektiğim, tabi bulabilirsem :))

shuzukawa

Üye
Starsley bi msj gönderdim okuyabilir misin??

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Süper Fikir Mustafa :oke:

shuzukawa

Üye
yardım istiorumm acilll lütfennnnn

s@hr@

s@hr@

Üye
Güzel olur Mustafa çok iyi düşünmüşsün :10numara:

Aege

Aege

Üye
ben katılırı.bir tane resim düşündüm bile :)

zaza

zaza

Üye
çok güzel olur hatta benim foto hazır katılım konusu açılırsa hemen ekleyecem :)

--------------- Ekleme ---------------

nasıl görüntü ama yere ayran dökülmüştü:ehe hemen çektim:ehe

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ben katılmak istiyorum :) güzel olr abi sen en iyisi katılımı yap konuyu çünkü güzel yarişma olcak :D

Utku

Utku

Üye
bende katılırım yeni alacağım telefonla:naughty:

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
Bence de süper fikir resmimi çekeyim hemen hazırda dursun :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tamam konuyu hazırlayıp açayım

CoDeYs

CoDeYs

Üye
çektiklerimiz olcak dimi şimdi hepsiniz okudum bakalım neler olcak :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet özellik le kendi çektikleriniz olacak en güzel anın en güzel resmi internetten paylaşılmış resimleri değil. böyle birşey olsa anlayacağımı belirteyim resmin ayrıntılarını incelerim yane. tabi fark edersem

CoDeYs

CoDeYs

Üye
aynen hazırlar bellı olur zaten ıncelemene gerek yok yanı

Uzmandede

Uzmandede

Üye
evet özellik le kendi çektikleriniz olacak en güzel anın en güzel resmi internetten paylaşılmış resimleri değil. böyle birşey olsa anlayacağımı belirteyim resmin ayrıntılarını incelerim yane. tabi fark edersem

2-3 arkadaşınla komisyon gibi birşey kurarsın onlar resimlerinde internette paylaşılmışmı paylaşılmamışmı diye bakar sende konu ile ilgilenirsin bir kişi resmi internetten çaldıysa onu diskalifiye edersin.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bakarım zorda kalırsam arkadaşlar yardımcı lur. zaten yeni resim ekleyenler yeni upload edecekleri için bu anlaşılır. artısı resim öz niteliklerinden ayrıntılardan anlaşılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt