Uygulama Androidli telefonları en kolay root etme yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

ali219

Üye
    Konu Sahibi
Androidli telefonları en kolay root etme yöntemi
arkadaşlar ilk olarak buradan root atma programını indiriyoruz programı indirip kurduktan sonra programı açıyoruz..daha sonra telefonumuzu usb ile pcye bağlıyoruz..bağlamadan önce tel ayarlarında hata ayıklama modunu etkin kılın..telefonumuzu usb yardımı ile pcye bağladıktan sonra programı açıyoruz eğer programın sol altında ready yazısı çıkmış ise sorun yok demektir..bu adımdan sonra programdan root menüsünü tıkladıktan sonra bir müddet bekliyoruz biraz bekledikten sonra karşınıza telefonunuzun adı ve sürümü gelecektir o gelen mesajın üstüne tıkllıyoruz ve root işlemimiz başlamış oluyor hiç bir şey ellemeyin eğer root işlemi sorunsuz biterse size bir mesaj gelicetir do you want download battareysaver?diye isterseniz evet diyin isterseniz hayır ben hayır dedim bu adımı geçtikten sonra size reboot your phone diye mesaj gelecek yes yazısına tıkladıktan sonra telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılıyor..tel açıldığında menüler kısmına girdiğinizde superuser veya supersu diye bir uygulama gelmişse telefonunuz rootlanmış olacak KOLAY GELSİN UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR(NOT:ALINTIDIR)

- - - Eklendi - - -

yapamayan arkadaş olursa eğer buradan yazarlarsa elimden geldiğince yardımcı olurum:)

V/RS

V/RS

Üye
s3 mini için geçerlimi bu

ali219

Üye
    Konu Sahibi
evt nerdeyse bütün android cihazları root edebiliyor çok güzel program

yeauw

yeauw

Üye
deneyelim bi :) teşekkürler

ali219

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil :)

V/RS

V/RS

Üye
s3 mini yokki

messevim

messevim

Üye
htc wildfıre s te çalışır mi dersiniz ?

ali219

Üye
    Konu Sahibi
programı açıp telefonu bağladıktan sonra root menüsüne bastığında biraz bekledikten sonra telefonun ismi ve sürümü gelmedimi bildiğim kadarıyla samsung için 1 program daha lzm pc de samsung usb driver yüklümü?

- - - Eklendi - - -

messevim tam bilmiyorum ama google yazar araştırırsan öğrenebilirsin kardeşim HTC usb driver isteyebilir...

messevim

messevim

Üye
htc sense bende yüklü pc mde... Deneyeceğm. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ali219
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Nexus 4 android 4.2.2. Olur mu acaba cepten giriyorum yarin deneyecegim.

ali219

Üye
    Konu Sahibi
bütün android sürümlerini destekliyor bildiğim kadarıyla

Kill more

Üye
Galaxy s telefonum var cok kasan bir telefon root yaparken o batterysavere evet dedim installig app adiminda bi 15 20 dk bekledim telegona baktim cok kasmis tek cozum olan kablodan cektim telefonu kapatip actim baktim supersu var ama batterysaver yok root olmus mudur?

• Beğen
Tepkiler: ali219
ayran3883

ayran3883

Üye
Bende Başarısız Malesef :(

ali219

Üye
    Konu Sahibi
evt telefonun root olmuş hayırlı olsun :)

- - - Eklendi - - -

tüm adımları izledinmi bide telefon marka ve sürüm söylermisin

Kira_Akuma

Kira_Akuma

Üye
Xperia z kullanıyorum rootlayabilirmiyim birde rootlandığını nasılanlarız :/

ali219

Üye
    Konu Sahibi
evet rootlayabilirsin eğer adımları tamamladıktan sonra telin rebot deyip tekrardan başlattıktan sonra menülere gelip supersu programı gelmişse rootlanmış demektir veya google playden root checker indir oradan test et eğer complete diye yeşil yazı çıkarsa işlem tmm demektir...

majorosmajor

Üye
bu işlemde telefondaki uygulamalar siliniyor mu? Yani fabrika ayarlarına dönüyor mu işlem sırasında?

reterete

Üye
Kolay yoldan yapmaktansa zor yoldan yapmayı tercih ederim :D uğraşacak birşey kalmayınca canı sıkılıyor insanın :)

ali219

Üye
    Konu Sahibi
hyr ztn root etme bi anlamda yedekleme yöntemidir :)

- - - Eklendi - - -

zor yoldan yaparken telefona zarar vermede :)

ali219

Üye
    Konu Sahibi
başka yapamayan varsa yazabilirsiniz arkadaşlar elimden geldikçe yardımcı olurum

Üst Alt