Android telefonlarınızın şarjı kaç gün gidiyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonlarınızın şarjı kaç gün gidiyor ?
model adı belirtirseniz iyi olur.

avcitalip

avcitalip

Üye
Galaxy SII var bende 1 gün bile gitmiyor çok kullanmazsam geceyi görüyor saat 08:00 da falan şarzdan alıyorum ertesi gün saat 01:30 da falan komple bitiyor genelde bu android çok ram yiyor :off:

• Beğen
Tepkiler: Baskentliia
Abdullahksz

Abdullahksz

Üye
evo ed 1 gün iyi kullanımda az kullanırsan 1.5 gün zorla gider :D

lgkg300

lgkg300

Üye
Neo V 1 gün dayanıyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Ace 1-2 gün...

furkan176

furkan176

Üye
Ben telefonumun az gidiyo sanıyodumda iyimiş o zaman daha yeni aldım 10-15 sarjdan falan sonra diyolar ama bilmiyorum oyunda oynuyorum açık mesajlaşıyom 2 gün rahat gidiyor (Alcatel Ot-995)

avcitalip

avcitalip

Üye
Galaxy SII'mde Güç Tasarrufu modu var onu açınca birde hiç kullanmayınca bence 2-3 gün gider :)

daha denemedim ama çok aşırı fazla etkiliyor mesela gün içinde oyun oynuyorum sonra saat 17:00 gibi %10 falan şarzım kaldığı oluyor bende güç tasarrufu modunu açıyorum akşama kadar yetiyor :)

birde bataryalı kılıflar far ama onlara fazla içim ısınmadı 1-2 ay içinde bozuluyor diyorlar 2000 mAh lık bataryadan 2 adet alasım var birisi cihazın içinde duracak diğeri cüzdanımda bitince öbürünü takacağım :)

furkan176

furkan176

Üye
Hiç kullanmayınca derken bn kullanıyorum 2 gün gidiyor oyun çok oynamıyorum 30 dkka falan yoksa oyun çok gidiyor birde bir sorum olucak biyerde duydum telefon 10-15 sarjdan sonra tüm bataryasını kullanabiliyormuş bu doğrumu?

Yunkaai

Yunkaai

Üye
20 saat

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hiç kullanmadan şarjı isterse 5 gün gitsin kullanmyacaksak niye aldık ki telefonu :D . Önemli olan kullanımda dayanan şarj ;)

trecool

trecool

Üye
ben hep telefonu kullanirim zaten elimden dusmez hep int. deyim bana 3 saat ya dayaniyo ya dayanmiyo telefon galaxy gio

furkan176

furkan176

Üye
Ne amaçla kullanmaya bağlı bn mesaj atıyorum,arada bide oyun,internet oyun la zaten 1 gün zor gider

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
günde iki kere şarja takıyorum tlf elde internet +mesaj

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Sürekli kullanımda 8-9 saat gidiyor..İnternet-oyun-müzik üçgeninde :ok2:

Kerim.

Kerim.

Üye
Bende tablet var.oyun+internet ile 7saat gidiyor şarjı

abandonware

abandonware

Üye
evo 3d mi kullanmassam ve güç tasarrufuna filan almassam 3 gün rahat gidiyor fakat kullanırsam mesala oyun oynarsam bu oyunda max payne olursa 5-6 saat rahat gidiyor + ben genelde hergün sabah ve akşam chip online uygulamasından haber okuyup (wifi ile) biraz da müzik dinlersem 2 gün götürüyor. zatem 1730 mah canavar gibi :)

avcitalip

avcitalip

Üye
Sürekli kullanımda 8-9 saat gidiyor..İnternet-oyun-müzik üçgeninde :ok2:

emin misin Fatih ? 3 saatte çekiyor benimki tüm şarzı adaptöre bağlayıp öyle kullanıyorum bilgisayar gibi şarz aleti 7/24 yanımda :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
emin misin Fatih ? 3 saatte çekiyor benimki tüm şarzı adaptöre bağlayıp öyle kullanıyorum bilgisayar gibi şarz aleti 7/24 yanımda :)
Evet kardeşim öyle :hmmm 3 saatte şarj mı biter yahu :hmmm

Türe

Türe

Üye
Galaxy s2 Aktif kullanım : 8-9 saat

Orta düzey : 24 saat

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben yanlış yazmışım oruç aklım bir dakika :( Yok doğru evet :hmmm Sen de mi problem var acaba Talip :hmmm

Üst Alt