Çeşitli Android Oyun ve Uygulama İstekleri Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Candy crush saga hileleli versiyon varmı
Level atlamalı olsa iyi olur yani biesonraki levele atlama

1.adım
9999 can 60-80 hamle

hilesiz 9999 can

Güncel süsürüm(1.22.1)
(9999 Can -60 Hamle-***Baykuş hilesi dahil***)

2. adım
Facebook'a bağlanma;

1- oncelikle facebooktan gizlilik ayarları - uygulamar(daha fazla ayar) - candy crush saga - c.crash saga'yı kaldır.

2- C.crush Saga yı verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırın. Amaç Daha önceki uygulama için kayıt altına alınan imzanın çakışma olmaması için kaldırılmasıdır.

2- facebook uygulamasini komple telefonunuzdan kaldirin.

3- verdigim linkten candy crush saga yı indirin ve kurun.

4- uygulamayi acin ve facebook a baglan deyin ve facebook a giris yapip cikan uyarıya evet deyin.

5- candy crush saga mod facebook senkronizeli oyunu gule gule oynayin.

Daha sonra facebook mobili yukleyip kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Hack etme

Apk ya sağ tıkla birlikte aç- winrar yaparsanız yukarıdaki görüntüyü elde edersiniz.

assets\res\common\levels ile levellerin llistesine ulaşırsınız. iistediğini Leveli seçin

moviLimit hamle sayısıdır. İstediğiniz rakamı yazabilirsiniz. numberofColours leveldeki şeker sayısıdır. Renkler sarı, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor dur. 4 dersek oyunda ilk dört renk şeker olur. Dolayısıyla oyun kolaylaşır.

assets\res\common\tweakdata.prop dosyasını masaüstüne sürükleyip bırakın. Şimdi dosyayı notepad yada not defteri gibi bir uygulamayla aç ve işaretli yere (can sayısı) istediğin rakamı yaz ve kaydet. Sonra tekrar apknın ilgili yerine sürükler bırak.

Bu şekilde oyunu kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Baykuş işi de aynı mantık. Burada önemli olan oyunun haritasını doğru çıkarmaktır. Yani Level listesi nerde oyun parametrelerine ne isim verilmiş, Can sayısı, her bir patlama kaç puan vb. Bilgiler hangi isim atında ve hangi dosyada. Bunları bulmak için apk. içinde Movie, number, colour gibi tahmini kelimeleri belirleyip arayabilirsiniz.
Başlangıç orijinal apk. Telefonunuzda kurulu oyun ise yükleme işi kolay olacaktır. Hatta hiçbir işlem yapmadan direkt Facebook a bağlanabilirsiniz. Ben uygulamayı mağazadan indirip. Titaniumbeckup ile yedekliyor ve uygulamayı editliyorum. Bu şekilde herhangi bir imza sorunu Facebook a bağlanma sorunu olmuyor.

ALINTIDIR.

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan ve .caner.

firostr

firostr

Üye
Deniyom inşalllah olur

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Batarya test programı lazım bataryamın performansı iyimi değil mi diye. Var mıdır :bilmm

oskia

Üye
Construction simulator 2014 s3 te oyundan atıyo bi çözümu varmı acaba :(

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: veli-_-802
veli-_-802

veli-_-802

Üye

hannibalcors

Üye
Minecraft pe en son sürümü bulabilir misin rica etsem?

hannibalcors

Üye
teşekkür ederim

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

coolrhymer

Üye
doctor who oyunu için hack varmı oyun belli bi seviyeden sonra geçmesi imkansızlaşıyor tabi illaki para tuzağı oluyor aradım ama herhangi bi hack bulamadım yardımcı olurmusunuz

unaltarkan

unaltarkan

Üye
Android video downloader pro apk lazim ne kadar pro apk yuklesem code_0231 hatası verip kapatıyor

unaltarkan

unaltarkan

Üye
Android video downloader pro apk lazim ne kadar pro apk yuklesem code_0231 hatası verip kapatıyor

0MG90

0MG90

Üye
Lets Golf 2 Apk+Sd bulabilir misiniz telefon ekranına göre?

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi

1996yb

Üye
Fighting force 1 oyununun apk sini bulurmusun rica etsem

haruntrkmn

Üye
Mc 4 apk bulabilir misin ama datayi wi-fi ile uygulamadan cekecegim.

coolrhymer

Üye
doctor who leagcy oyunu için hile varmı mesela cyristal hilesi olsa bölümleri geçemiyoruz belli süre sonra adamlara level atlatmak içinde gerekli çünkü 20 lvl den sonra oyunlarda çıkmayan itemi istiyor mümkünse bi el atın :D

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt