Android ile Symbian sistemleri arasındaki fark ?

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
Allah razı olsun kardeş, bildiğim kadarıyla 15 ay :) sayılı gün çabuk geçer derler ama sayacağım artık :) bende mobilim ama hemen pc görünüme geçip ekliyorum :)

sağol uğraştığın için :) inşallah sayılı gün çabuk geçer. İyibir yere gidersin inşallah.

___kaptan___

___kaptan___

Üye

sağol uğraştığın için :) inşallah sayılı gün çabuk geçer. İyibir yere gidersin inşallah.

ne demek ya zaten 2 ayrı programdan giriyorum maxicep'e biri pc görünümlü diğeri mobil mobilden yorum yaparm pc görünümden arkadaş ekle onayla, beğenilere vs bakarım :) / Allah razı olsun, nere gelirse gelsinde Rabbim ömür verirde 15 ayı sağ-sağlim bitirip dönmek istiyorum inşallah :)

amcalu1

amcalu1

Üye
Belle kullanmasam inanacagim dandik bir sistemi ne övdunuz meego veya wp8 deseniz tamam da

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Galaxy S dün aldığım yedekten ve kaldırdığım oyun-programlardan sonra kafayı yemeye başladı :D Rehberin açılması 30 saniye sürüyor bazen :D programları ben kapatıyorum ama onlar açık kalmakta ısrar ediyor :D Advanced task killer bile kafayı yedi :) Geçen gün de çağrı geldikçe "android sistemi kapatılıyor" "android sistemi başlatılıyor" diye sayıklayıp duruyordu :D Ya ben C6-01 i vaktinde iyi bozamadım ya da bu Galaxy S i fena kurcaladım :D
Not: Galaxy S te CM9 ICS romu kullanıyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Galaxy S dün aldığım yedekten ve kaldırdığım oyun-programlardan sonra kafayı yemeye başladı :D Rehberin açılması 30 saniye sürüyor bazen :D programları ben kapatıyorum ama onlar açık kalmakta ısrar ediyor :D Advanced task killer bile kafayı yedi :) Geçen gün de çağrı geldikçe "android sistemi kapatılıyor" "android sistemi başlatılıyor" diye sayıklayıp duruyordu :D Ya ben C6-01 i vaktinde iyi bozamadım ya da bu Galaxy S i fena kurcaladım :D

telefonları amacından fazla saptırıyoruz heralde :D

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
PriZm

PriZm

Üye
her türlü iddaya girerimki romu yanlış yükledin :D

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

her türlü iddaya girerimki romu yanlış yükledin :D

:birak: ilk 1 hafta sorun yoktu. Senin verdiğin linklerden yükledim. Google Play yüzünden de sapıttı alet. 3-50 tane oyun/program yükleyeyim dedim reklam mesajları gelip durmaya başlatı :S Rehber bile zor açılır oldu :(

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
3-50 tane mi?? Galiba yanlış yazım

Üst Alt