Android için En iyi Antivirüs programı

Sponsorlu Bağlantılar

seedofchucky

seedofchucky

Üye
    Konu Sahibi
Android için En iyi Antivirüs programı
Android için En iyi Antivirüs programı hangisi sizce kullananlar memnun kalanlar kalmayanlar en iyisini seçelim ona göre kurucam.
Nod32
Kaspersky
AVG
Avast
Dr.Web
Zoner
NQ mobile security
Bitdefender
Norton
Mcafee
Bot Panda
Advanced Mobile Care

Sizce Hangisi? bnm gönlüm android için avg'den yana. Nedeni ise içlernde en pahalısı o. yüksek fiyatlı olan genelde kalitelidir düşüncesyle cıktm yola.

Febris

Febris

Üye
Ben xperia z kullanıyorum gerek varmı ki?
Htc kullanırdım öncedende ondada advanced mobile care vardi hiç ihtiyacım olmadıydı :)

-Emre

-Emre

Üye
Düşüncen çok yanlis Dr web çoğundan iyidir

mrgoxel

mrgoxel

Üye
dr. web - kaspersky - avast antivirüslerini denedim(en çok önerilen oldukları için) ama benim için en iyisi avast oldu.diğerleri bazı virüsleri yakalamıyor.mesela google play de antivirüs test programı var.adı üstünde virüs programını test ediyor tek tek tüm antivirüs programlarını yükle dediğim programı indirmeye çalış sonucu kendin gör

lobi55

lobi55

Üye
dr. web - kaspersky - avast antivirüslerini denedim(en çok önerilen oldukları için) ama benim için en iyisi avast oldu.diğerleri bazı virüsleri yakalamıyor.mesela google play de antivirüs test programı var.adı üstünde virüs programını test ediyor tek tek tüm antivirüs programlarını yükle dediğim programı indirmeye çalış sonucu kendin gör

Dostum test. programının ismi nedir

seedofchucky

seedofchucky

Üye
    Konu Sahibi
Ben xperia z kullanıyorum gerek varmı ki?
Htc kullanırdım öncedende ondada advanced mobile care vardi hiç ihtiyacım olmadıydı :)

bence ihtiyaç var çnkü bu forumda oldgmza göre google playden parayla birşey almıyoruz değilmi.
kulladığmz oyun-program vsler crckli oldğu için kimisnde virüs çıkabliyor gerçi mantık hatası oldu biraz şmdi bu antivrslerde crckli :D Al sana Inception..

- - - Eklendi - - -

Düşüncen çok yanlis Dr web çoğundan iyidir

wlla ben inanmıyorum ya Ben antivirüs yazılımı yapıcam herkes kullansın die free dağıtıcam hiçte paralıya çevirmiycem. olmaz yani

skylinegti

skylinegti

Üye
bence en iyisi avast kendimde onu kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım...

AHKE

AHKE

Üye
bence en iyisi dr web en pahalısıda dr web fiyatı 75$

lobi55

lobi55

Üye
bende dr web kullanıyorum memnunum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
McAfee işimi görüyor zaten Android son sürümde database kontrolü var uygulamaları denetliyor ayrıca bellek olarak kullandığım için program kopyalama işlemini otomatik durduruyor

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
Android de virus olmaz Windows Symbian ile karistarmayin

NovaThor

NovaThor

Üye
Ama bazi uygulamalarda antivirus programim virus buluyor google play uygulamalarinda.

taptalk

Üye
Ya onlar bos is google 100 binden fazla uygulama sildi şimdi saçma şeyler kalma di onlarin bulduklari google ads

aaeerr

aaeerr

Üye
Dr. Web diye dusunuyorum cunku 75$

seedofchucky

seedofchucky

Üye
    Konu Sahibi
Dr.web 75$ olduğnu bilmiyodm heryerde freesi karşıma çıktğı için

PriZm

PriZm

Üye
Dr. Web diye dusunuyorum cunku 75$

En pahalısı en iyisi olacağı anlamına gelmiyor.

TrustGo 2013'ün en iyi ücretsiz antivirüsü seçildi.DR.Web de en iyi ücretli olanı.

PriZm

PriZm

Üye
Eğer markette yoksa yoktur.

AHKE

AHKE

Üye
blackmarttan indir eger rootluysa tel

ravenas

ravenas

Üye
Valla bende şuan 2 tane virüs programı var eset bide Dr.Web bana göre ikisi de çok iyi 2 side sürümler gayet güzel bişey indirdim mi hemen tarama yapıyorlar virüs oldumu direk siliyo falan bana göre bu 2 virüs programı da çok iyi :)

Üst Alt