Android Gingerbread 2.3.4 Temiz ve Stabil Kurulum + 2.3.7 Güncellemesi + ICS Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

yuvaci

Üye
teşekkürler bekliyelim

yuvaci

Üye
kardeşim osmanayman çok teşekkür ederim

yuvaci

Üye
ben android 2.3.4 versiyonunu telefona kurdum.bunu nasıl 4.0.3 e yükseltebilirim

mert_1047

mert_1047

Üye
ben android 2.3.4 versiyonunu telefona kurdum.bunu nasıl 4.0.3 e yükseltebilirim

4.0.3 kullanıma uygun değildir şuan için en stabil sürüm 2.3.4 dür tavsiye etmem kardeş. 2.3.4 ten sonrası kullanıma uygun değil.

yuvaci

Üye
teşekkürler sayın mert

yuvaci

Üye
arkadaşlar n900 android 2.3.4 ü yükledikten sonra 2.3.7 yi bir türlü yükleyemedim.internette bir çok formu inceledim.yazılanları yaptım.ama olmuyor bilen arkadaşlar forumda ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse bizleri ziyadesiyle memnun eder.

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Ben yükledim ama yükledikten sonra nitdroid açılmaz oldu... Android yazısında kalıyor öylece...

mert_1047

mert_1047

Üye
Arkadaşlar 2.3.4 ten sonrası pek kullanıma uygun değildir. Ben 2.3.7 kurulumu denemedim ama tavsiye etmiyorum. Bilgilerinize...

oktay2617

Üye
2.3.4 kurulumunu yaptım ama bataryanın boş olduğunu söylüo,ama batarya dolu... açılırken bildirim ışığı kırmızı yanıp sönüyor,sarja takmasam açılmıyor,sarja takıp açıyorum bu sefer şarjdan çekince batarya boş diyerek kapanıyor... maemo yu başlatıyorum batarya ful dolu ... böyle bi problem yaşayan var mı?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çok... Bende de bataryayla ilgili şöyle bir problem vardı; şarja takınca bir süre sonra şarj olmuyordu... Dün 2.3.7 yi bir kez daha denedim bu kez güncelleyebildim... Bu sorun düzeldi... Diğer türlü değişen bir şey yok... Güncellemeden sonra yukarıda küçük usb işareti çıkıyor giriyorum "pc'ye bağlı" diyor... Üzerine tıklayıp kapatmak istiyorum ana ekrana dönüyor... Menüde çok takılıyor artık... 2.3.4'de sorun yoktu... Tel de çok ısınıyor, özellikle ekran... cpu 600-1000mhz arasında ve biraz kurcalayınca reset atıyor tele... Bu arada kamerayı çalıştıran patch çıkarmışlar denedim çalışıyor ama çok kötü... Selametle...:oke:

yuvaci

Üye
kardeşim osmanayman 2.3.7 nasıl güncelledin hangi dosyayı nereye attın ben çok uğraştım olmadı.selamlar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi

Buradan indirip MyDocs'a at ilk sayfada verdiğim şu kodları gir:

sudo gainroot

mount /home /and

bzip2 -d /home/user/MyDocs/N12_update_2.3.7.tar.bz2

cd /and

tar xvf /home/user/MyDocs/N12_update_2.3.7.tar

İlk açılış uzun sürecektir... 2-3 dk falan bekle açılacaktır... Bahsettiğim kamera patchi bu güncelleme de mevcut değildir... Manuel olarak yapmanız gerekecektir... Çok kötü... İsterseniz paylaşabilirim... Selametle...:oke:

yuvaci

Üye
kardeşim osmanayman çok teşekkürler

yuvaci

Üye
kardeşim osmanayman 2.3.7 yi yükleyemedim can'T Open input file N12_update_2.3.7.tar.bz2: No such file or directroy yazısı çıkıyor yani dosyayayı açamıyorum diyor.nerede hata yapıyorum.selamlar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Dosya/dizin bulunamadı diyor... İşlemleri doğru yaptığından emin ol kardeşim... Sorun olmaması lazım...:hmmm

yuvaci

Üye
kardeşim dosyalrı tar şeklindemi atacağım yoksa winrardan çıkarıp mı atacağım selamlar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Yok indirdiğin haliyle at isim falan değiştirme... Sonra kodlara geç, halledersin...:oke: