Android 4.0 güncellemesi 2.3.4 geri çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.0 güncellemesi 2.3.4 geri çevirme
Arkadaşlar
ben neo
kullanıcısıyım
daha 4.0 güncellemesi gelmedi. genelde
arkadaşlar
telefonun
yavasladığından
şikayetçi
ben bu duruma inanamıyorum çünkü youtube tan güncellenmiş neo v lerin videolarını izliyorum takılma kasma felan yok bazıları hiçbişi yok diyo ki bnm izlediğim videolara göre de olmaması lazım bazıları da kasma var diyor neyse gelelim android 4.0 nasıl 2.3.4 e geri getireceğinize...

Dün sony ericsson un çağrı merkezini aradım.neo v
kullanıcısı
olduğumu 4.0 ıcs yüklediğimi söleyip memnun değilim dedim.nasıl 2.3.4 e geri döneceğimi sordum dediki
telefonunuzu
en yakın teknik servise(teleservice) gönderin 2.3.4 ü yüklesinler.

Dedimki bnm gibi ıcs den
şikayetçi
olan varmı

oda var dedi

bnde peki sony bu durum hakkında 4.0 için baska bir iyileştirme ıcs si yapacakmı

evet büyük ihtimalle dedi biz
şikayetleri
sony firmasına gönderiyoruz dedi

sıkıntılı
olan
arkadaşlar
telefonu
2.3.4 e yükletin derim ve 4.0 yerine iyileştirme sürümü gelmeden
telefonu
güncellememenizi öneririm

ademyilmaz24

Üye
peki sen 2,3,4 e geri yükledinmi ? yaptıysan nasıl yaptın kardeş

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
başlığı görünce telefonun sony eriicson olduğunu tahmin ettim peki bu güncelleme nasıl sorun yaratıyo

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
başlığı görünce telefonun sony eriicson olduğunu tahmin ettim peki bu güncelleme nasıl sorun yaratıyo

arkadaşlar 4.0 güncellemesi kasma yapıyor çünkü son firması ilk 4.0 ın beta sürümünü çıkardı ki kullanıcıların şikayetlerini göze alıp iyileştirme sürümünü çıkarsın yani artık 4.1 mi olur onu bilemem

nasıl 2.3.4 e geri dönüleceğine gelincede telefonu servise gönderin geri çeviriyor servisler ben bile 4.0 kasıyo deselerde yükleyeceğim 4.0 ı eğer kasarsa servise veririm geri çevirirler nasılsa

kadirttk

Üye
arkadaşlar 4.0 güncellemesi kasma yapıyor çünkü son firması ilk 4.0 ın beta sürümünü çıkardı ki kullanıcıların şikayetlerini göze alıp iyileştirme sürümünü çıkarsın yani artık 4.1 mi olur onu bilemem

nasıl 2.3.4 e geri dönüleceğine gelincede telefonu servise gönderin geri çeviriyor servisler ben bile 4.0 kasıyo deselerde yükleyeceğim 4.0 ı eğer kasarsa servise veririm geri çevirirler nasılsa

bende yükledim kasıyo .. servise göndersem kaçgünde gelir acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt