Amerika'ya gitmek

Sponsorlu Bağlantılar

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Amerika'ya gitmek
Arka$lar ilerde amerika'ya gitmek istiyorum gitmenin yollari oradaki hayat hakkinda biraz bilgi verirmisiniz egitiminde icine ettim zaten buralarda bisey olmaz benden bilen yada giden varsa bilgi verin kardesler

• Beğen
Tepkiler: время

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Kacak git ya da Green Card cekilisine katil. Ya da vize al git. Tabi is bulmak zor. Eger egitimini duzgun sekilde alsaydin... Dilini gelistirirdin ve bir sekilde gider is bulurdun.

• Beğen
Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Vize nerden alinir ingilizcem hic fena degil is konusunda zorlanacagimi sanmiyorum ancak gidememek sorun

• Beğen
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Oraya giden Turklerimizin cogu problem yasiyor.

• Beğen
Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Neden

Turan

Turan

Üye
Ben almanya yada hollandaya git derim :oke:

• Beğen
Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi

MaxipmaN

Üye
paran varsa gidersin

• Beğen
Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Ortalama nekadar para gerek kacak yolculuk arastirdim sakat is yorumlarinizi bekliyorum

- - - Eklendi - - -

Orda kimse varmi hey yorum yokmu yaaa:-(

-efşan

-efşan

Üye
Dostum kafana eser, gidersin.
Bu kadar kolay.

• Beğen
_RYUK_

_RYUK_

Üye
dostum Canada göçmen işçi alıyor işkurun sitesinde yazıyordu bir bak ,

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Kafama baya baya Esiyor ancak yol bulmay calisiyorum

- - - Eklendi - - -

Canada'dan abd'ye gecmek kolay diyorsun yani

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
Ben Gittim Gecen Yaz Öncelikle Vize Almak Icin 160 Dolar Gerekli Ve Ilk basta basvurunu yapiyorsun seni 1 ay yada 1 hafta sonra cagiriyolar gidiyosun istanbul yada ankara nereyi sectinse oraya gidiyosun seni sorguya aliyo ne icin gidiyosun nereye gideceksin hangi hotel ne isde calisiyorsun ne kadar gelirin var bilmem ne cins cins sorular eger kafalarina yatmadiysa talebiniz reddedildi diyorlar birdaha basvuru yapmak icin 1 ay lazim ugrasiyon eger verdiler diyelim thy ucak parasi 3.700 den basliyor 5 bine kadar var ucak doluluguna gore okadar odedin tamam gittin tabi ben los angelese gittim lax airport internetten bak fiyatlara gittim apple devices yuvasi oldum geldim guzeldi holywood vb benzeri gezdim 1 hafta sonra geldim olay bu varsa bi sorun yanitlarim :)

fk555897

fk555897

Üye
Amerika'ya gidip de bir işte çalışabilmen için iyi düzeyde İngilizce bilmen gerekir. Amerika'ya gitmek için pasaport ve vize yetecektir. Oradaki hayata gelince iyi insanlara rastlarsan Türkiye'de ki insanlardan daha iyidir.

Turan

Turan

Üye
Ben ileride mesleğimi(elektrk rlektronik muh.) Elime alnca Almanya yada hollandaya gitmeyi dusunuyorum. Hepimiz icin hayirlisi neyse o olsun :-)

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaslar vize ile temelli gitmek mumkunmu

- - - Eklendi - - -

Ben Gittim Gecen Yaz Öncelikle Vize Almak Icin 160 Dolar Gerekli Ve Ilk basta basvurunu yapiyorsun seni 1 ay yada 1 hafta sonra cagiriyolar gidiyosun istanbul yada ankara nereyi sectinse oraya gidiyosun seni sorguya aliyo ne icin gidiyosun nereye gideceksin hangi hotel ne isde calisiyorsun ne kadar gelirin var bilmem ne cins cins sorular eger kafalarina yatmadiysa talebiniz reddedildi diyorlar birdaha basvuru yapmak icin 1 ay lazim ugrasiyon eger verdiler diyelim thy ucak parasi 3.700 den basliyor 5 bine kadar var ucak doluluguna gore okadar odedin tamam gittin tabi ben los angelese gittim lax airport internetten bak fiyatlara gittim apple devices yuvasi oldum geldim guzeldi holywood vb benzeri gezdim 1 hafta sonra geldim olay bu varsa bi sorun yanitlarim :)

ya vize ile temelli gidebilirmiyim

- - - Eklendi - - -

Ben ileride mesleğimi(elektrk rlektronik muh.) Elime alnca Almanya yada hollandaya gitmeyi dusunuyorum. Hepimiz icin hayirlisi neyse o olsun :-)

allah yardimcin olsun turan'cim insallah bende amacima ulasirim

- - - Eklendi - - -

allah yardimcin olsun turan'cim insallah bende amacima ulasirim:-)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Vize ile temelli gidemezsin. :D Vizenin belirli bir suresi vardir bitince donmen gerekir. Su anda anladigim kadariyla hayl dunyasinda yasiyorsun. Cok ust duzey bir ingilizcen olmadigi surece orada calisabilecegin iyi bir meslegin olmadigi surece unut bence sen. Sadece tatile gidersin. Ya da dedigim gibi green card Cekilisine katilirsin. Cikar sana gidersin. Gidersin ama ikinci sinif vatandas muamelesi gorebilirsin hemen 3000-5000 dolarlik bir iste calisacagini hayal etme. Sansin var bir yerde is bulursun. Temizlik falan yaparsin iste. Fakat sandigin kadar kolay degil.

MrExpert

MrExpert

Üye
Amerikaya paran varsa gidersin ama Sağlam bi eğitimin yoksa anca kasiyer veya temizlikçi olursun Gerçi ordaki kasiyerlerde bile yabancı dil aranıyor ki kazandığın para anca ordaki geçimine yeter bence çalışmak için değilde turistik olarak gidebilirsin geometri hocam her yaz amerikaya gidiyor kardeşinin yanında ama orda iş bulamamış anca turis olarak gidiyor.

- - - Eklendi - - -

Vize ile temelli gidemezsin. :D Vizenin belirli bir suresi vardir bitince donmen gerekir. Su anda anladigim kadariyla hayl dunyasinda yasiyorsun. Cok ust duzey bir ingilizcen olmadigi surece orada calisabilecegin iyi bir meslegin olmadigi surece unut bence sen. Sadece tatile gidersin. Ya da dedigim gibi green card Cekilisine katilirsin. Cikar sana gidersin. Gidersin ama ikinci sinif vatandas muamelesi gorebilirsin hemen 3000-5000 dolarlik bir iste calisacagini hayal etme. Sansin var bir yerde is bulursun. Temizlik falan yaparsin iste. Fakat sandigin kadar kolay degil.

Diyorumya bizim geometri hocası anadili gibi konuşuyor hatta dershanede ingilizce dersi bile veriyor ama adam iş bulamamış orda :hmmm

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
Hayal falan ciddi ciddi dusunuyorum ingilizcemde iyi ama iste temelli gitmenin yolunu ariyorum green card denedim ama milyonda bir cikma ihtimali baska yolu yokmu temelli gitmenin

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Amerikayı boş ver kanada ya git.

Üst Alt