Akvaryum Dünyası İle İlgili Tüm Sorularınızı Buraya Yazın, Cevaplayalım

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
şuan erkek var onu ayıracam çok saldırıyor :)

evroo

evroo

Üye
Bendede kazaya kurban gitmeden ayır :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya aslında dişiyi ayırmam lazım şuan akvaryumu kırdım 35 lt vatozuda koydum temizlesin diye erkek bütün dişilere saldırıyor diyorumki erkeği koyup yanına diğer 2 dişiyide koysam onlarda hamile kalırmı acaba :naughty: ama hava motoru ve filtre yok korkuyorm koymaya

evroo

evroo

Üye
Hava motoru yoksa isin zor sen sık sık suda değiştirmen gerekiyordur git bi Petshop a 20 tl ye 15 tl ye motorlar var işini görür :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yarın alcam zaten vatozu koydum diğer akvaryuma temizlik yapıyor yarın onu alıp anneyi koycam:)

• Beğen
Tepkiler: evroo
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
evet artık anne tek başına yaşıyor bu gece 4 bitecek 5. güne başlayacak 10-15 sonra inşallah bebeleri alacağım :)

Türk-X

Türk-X

Üye
Küçük bir akvaryum almak düşünüyorum içinde 2 japon balığı, 1 vatoz alacagim akvaryum en az kaç litre almalı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Küçük bir akvaryum almak düşünüyorum içinde 2 japon balığı, 1 vatoz alacagim akvaryum en az kaç litre almalı ?

10 litrede de yaşar ama sağlıklı olmaz büyümez ne kadar büyük olursa o kadar çabuk büyür daha sağlıklı olur siz yine en az 30 litre alın.

Türk-X

Türk-X

Üye

10 litrede de yaşar ama sağlıklı olmaz büyümez ne kadar büyük olursa o kadar çabuk büyür daha sağlıklı olur siz yine en az 30 litre alın.

Etrafimda akvaryumu olan çok kişi var ama hepsi evin bi köşesini süslemek için kullanıyor. Balıkları sadece beslemek için alacagim bilgilendirdiginiz için teşekkürler. :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Etrafimda akvaryumu olan çok kişi var ama hepsi evin bi köşesini süslemek için kullanıyor. Balıkları sadece beslemek için alacagim bilgilendirdiginiz için teşekkürler. :)
elinizden geldiğince büyük almaya çalışın japon balığı fanustada yaşar ama sağlıksız olur huzursuz olur ona işkence yapmış olursunuz ayrıca üremesi çok zordur yani yavru alamazsınız bilginiz olsun :)

mehmet233599233

Üye
kardeş bnde balık vr karnı şiş bn onu kusturayımmı yoksa kendimi yavruları çıkarsn

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kardeş bnde balık vr karnı şiş bn onu kusturayımmı yoksa kendimi yavruları çıkarsn

hangi balık var ayrıca karnı şiş balığı kusturamazsın ağzı şiş olması lazım :D sende muhtemelen canlı doğuran var kendi yapsın

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Konuyla bilgisi olan var mı hala :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kısmen :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
4japon balğm var 6ydı ama 2 si öldü bunlarda ölmesin :(
Kück bi hava filtreli motor var

15 litre akvaryum var ne tavsiye edersin
onlarda ölebilir hava filtresini tak 4 japon anca idare eder o kadar yerde küçük mü japonlar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
onlarda ölebilir hava filtresini tak 4 japon anca idare eder o kadar yerde küçük mü japonlar

Hava filtresi takılı zaten :D
Birisi dünden beri hareket etmiyo hasta gibi :(
Çomlek var içinde onun içine girip oylece duruyo nesi olabilir

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hava filtresi takılı zaten :D
Birisi dünden beri hareket etmiyo hasta gibi :(
Çomlek var içinde onun içine girip oylece duruyo nesi olabilir
ürkmüştür birşeyden çok yaklaşma akvaryuma fiziksel olarak görünürde birşey var mı kuyruklarında falan

UpOneTR

UpOneTR

Üye
ürkmüştür birşeyden çok yaklaşma akvaryuma fiziksel olarak görünürde birşey var mı kuyruklarında falan
Sanki kuyruğunda yara var gibi geldi tam birleşim yeri kuyrukla bedeninin orda küçk bi kırmzlık yara var sanki

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dün hiç yem yemedi sanrm bu günde yemedi dün bi bardağn içine alıp biraz yem attm yedi bu günde oyle yapsam mı ki

Üst Alt