Akıllı telefonunuzu soğuktan Nokia X Burton Insulator koruyacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dumbledore

Dumbledore

Üye
evet senin telefonun içi 30° 35° iken dışarısı -20° -30° olursa (ara da en az 50° fark var)telefonu bu durumdan etkilenebilir.

-20,-30da elimi cebimden çıkarmam.Bide telefonu mu çıkaracağım ? Arasalar açmam :D

zappinger

Üye
-20 -30 karsta olur ordada kimse l920 kullanmaz

MaxipmaN

Üye
yabancı ülkelerde kullanırlar tek soğuk yer kars mı

pirenuri

pirenuri

Üye
Telefonum beni soğuktan koruyor zaten gerek yok.
1.9 ghz oc + 3g Data = Köy Sobası

Bye Bye Nokia!

Sorun da bu işte senin telefonun köy sobasıyken dışarısı buz gibi olunca telefon etkileniyor ayrıca o kadar sıcaklık olsa olsa androidli cihazda olur :ehe

PriZm

PriZm

Üye
Sorun da bu işte senin telefonun köy sobasıyken dışarısı buz gibi olunca telefon etkileniyor ayrıca o kadar sıcaklık olsa olsa androidli cihazda olur :ehe

iPhone'da epey ısınıyor :D hatta 4s yanıyor :D

pirenuri

pirenuri

Üye

iPhone'da epey ısınıyor :D hatta 4s yanıyor :D

iphonum yok bu yüzden bilmiyorum durumunu ayrıca çoğu ioscuşara görede iosun hata payı sıfır olduğundan gerçekleri pek bilemiyoruz herkes senin gibi değil işte :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Benim telefon sağolsun kendinide benide soğuktan koruyor :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Kız arkadaşımın 5800'ı soğuk yüzünden ekranı titriyor,avcuna alıp ısıtığı zamanda titremesi gidiyor,kedi gibi telefon

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Soğuk dan ekran rengarek oluyor diyen arkdaşlar şimdi Nokia yazısını görünce neden tükürdüğünü yalamak deyimi ile aynı durumu sergiliyor anlamış değilim :)

zappinger

Üye
Kız arkadaşımın 5800'ı soğuk yüzünden ekranı titriyor,avcuna alıp ısıtığı zamanda titremesi gidiyor,kedi gibi telefon
kızı neden zor durumda bırakıyosun al bi s3 kutuplarda bile mesajlaşın

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
|-)

maxirabit

maxirabit

Üye
kızı neden zor durumda bırakıyosun al bi s3 kutuplarda bile mesajlaşın
Samsung sevmiyor,ayrıca ekrana tırnakla basmayı seviyor kendi telefonumu kullanırken bile uyuz olmuştu.Basmatik ekran sevdiğinden birde o telefonun manevi değeri olduğundan yerine başka telefonu koyamaz da o yüzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt