ağlamak istiyorum ya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
ağlamak istiyorum ya
cidden şimdi moralim cok bozuldu ya enistem aradı teyzeme telefon almıs hemde benim en cok ıstedıgım tel hatta 5 dk once mertlle sakalastık bu konu hakkında gıtmıs samsung galaxy s3 almıs yaaa sımdı balkona cıktım kendımı zor tutuyom atlamamak ıcın offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

- - - Eklendi - - -

benim olmemi istiyorsunuz galiba :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Üzülme, olur böyle tesadüfler. Hayatın imtihanları :)

15097

15097

Üye
facebook'ta olsan seni dürterdim ama neyse....

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Ben aldım. Telefon mükemmel. Ama boş iş. Cidden bazen alo demekden başka işe yaramıyor ve 2000T yi boşuna verdiğimi anlıyorum.

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Ben aldım. Telefon mükemmel. Ama boş iş. Cidden bazen alo demekden başka işe yaramıyor ve 2000T yi boşuna verdiğimi anlıyorum.

bana ne bana ne bana ne bana ne :D bn yınede ıstıyorum :d:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hayata yanlış açıyla bakarsan olacak budur. Aynısı defalarca başıma geldi hiç küsmedim öyle.

Kuzenimin eşi zengin diye Samsung Galaxy S2 almıştı. Kışın evine ziyaretine gittiğimde küçük bebeği telefonu ağzına götürmüş kemirmeye çalışıyordu. İçimden "Bu telefon için kendilerini olmadık zor durumlara koyanlar var, şuraya bak" dedim. Benim elimdeki telefonda 5230 idi. Yani şimdi 5230'u bebek kemirse telefon taş gibi birşey olmaz. Ama S2'ye yapılır mı bu?

Böyle durumlarla karşılaşan sadece sen değilsin.

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
olsun gne de ıstıyorum :ehe
rambo pm war

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Zaten enıstem soyledıgınde kalp kkrızı gecırıyordum:D

kankka

Üye
ya bide adam kullanmasını bilmiyo almış s3ü android demi bu telefon diyo kafayı yicem valla ah bnde olcak

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ağla gözüm ağla açılırsın hatta eniştene ağla sanada alır :)

spy ghost

spy ghost

Üye
beyler elimde şimdi nokianın yeni çıkan asha 311 olsun başka birşey istemem 2000 şimdiye kadar hiç bir tele vermedim vermemde

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: spy ghost
spy ghost

spy ghost

Üye
:D para sorun değil zaten var , türkiyeye gelmesini bekliyorum

kankka

Üye
gözüm kapalı veririm param olsa s3 bu 4 çekirdek :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bu kıskançlık niye ya :) Kuzum senin sevinmen gerek bak bir akrabanın s3 ü var..Çık dışarı hava at işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt