Adil Kullanım Kotası ( Akk ) Kaldırılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
Şuan 96 kbps sınırsız mobil hızım 11kb/sn bunlar 2018 yılında 128 kbps olacak diyorlar yani 2 yıl sonra hızım 11kb dan 15kb 'a çıkacak bu kadar saçma birşey olabilir mi dalga geçiyorlar resmen rezillik ...

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bakalım tek temennimiz 1 ay boyunca alacakları öneri ve görüşleri dikkate alarak daha adam akıllı bir taslak hazırlamaları :oke:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kalktığı Gün Varya İşte Biz O Gün Tükeneceğiz :cigara:

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bide akk kaldırıp internet hız sınırını komple 3mbs yapmasınlar :D :D yakar millet ortalığı :D

• Beğen
Tepkiler: phasan ve kralberk13
mrzstyl

mrzstyl

Üye
bide akk kaldırıp internet hız sınırını komple 3mbs yapmasınlar :D :D yakar millet ortalığı :D
öyle bişey olsa ben dahil bütün evde pc'den kalkmayan işsiz asosyal insanlar sokaklara dökülür :ehe

• Beğen
Tepkiler: phasan ve kralberk13
murat.122a

murat.122a

Üye
özellik le su mobil internet te akn sonrası 128 kilobit indirme hızını 512 kilobit olsun diye btk ya görüs sunun

• Beğen
Tepkiler: phasan
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mobil internete bir düzeltme şart
hala 500mb kullananlar var
minimum 10gb falan olmalı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Mobil internete bir düzeltme şart
hala 500mb kullananlar var
minimum 10gb falan olmalı
Pttcell en ucuz faturalı tarifesinde 15 lira sanırım 300mb internet veriyor ( 300mb geçtikten sonra 3gb kadar 128kbps hızda devam ediyorsun )

• Beğen
Tepkiler: murat.122a
murat.122a

murat.122a

Üye

Buradan BTK ya öneri gönderelim mobil internet de akn sonrası indirme hızı 512 kbps olsun diye

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Onur K.

Onur K.

Üye
Benim internet faturada 8mbps fakat akk bitmeden hız ölçüyorum 3.2mbps akk bitince ölçüyorum 2.8mbps.
Akk den sonra ki hız 8mbps de olsa bana vurmaz :D

murat.122a

murat.122a

Üye

BURADAN BTK ya öneride bulunalım mobil internet akk (akn)den sonra internet indirme hızı minimum 512 kilobit olsun diye

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Onur K.

Onur K.

Üye

BURADAN BTK ya öneride bulunalım mobil internet akk (akn)den sonra internet indirme hızı minimum 512 kilobit olsun diye
4mbps internette, indirme hızı zaten 512 kilobit

murat.122a

murat.122a

Üye
4mbps internette, indirme hızı zaten 512 kilobit
400/8=500 kilobayt eder 8 kilobit 1 kilobayt eder
512 kilobit /8=64 kilobayt eder yani 512 kilobit(64 kilobayt )
mobil internet de akn sonrası 512 kbps iyidir 4.5 g ile bu çok rahat verilir 2019 da mobil sınırsız istesinler 3megabit bile verme kapasiteleri olacak zaten 5g ye geçinçe kota kalkar

10 ekime kadar süremiz var herkes görüs gönderirse iyi olur

phasan

phasan

Üye
Kaldırmakla birde mobilde akk 128 kbs olacakmış bunu avea zaten coktandır veriyordu

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

maxirabit

maxirabit

Üye
İşin kötü yanı kesin olarak bir şey yok zaten bunlar söylenirken bile detay vermediler sadece yapıcaz, edicez gibi cümlerle geçiştirdiler, şu var, kendinizi en iyiye hazırlamayın şimdiden, verilen vaatlerden daha kötüleri bile gelebilir, o yüzden çok iyi sonuçlar olmayabilir :D

phasan

phasan

Üye
İşin kötü yanı kesin olarak bir şey yok zaten bunlar söylenirken bile detay vermediler sadece yapıcaz, edicez gibi cümlerle geçiştirdiler, şu var, kendinizi en iyiye hazırlamayın şimdiden, verilen vaatlerden daha kötüleri bile gelebilir, o yüzden çok iyi sonuçlar olmayabilir :D
Biz bu hızlara şükredelim de kötüsüde olabilir

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

murat.122a

murat.122a

Üye

BURADAN BTK YA görüs gönderelim btk 10 ekim 2016 günü görüs ve önerileri değerlendirecek özellik le mobil sebekelerin sundu ğu internet paketlerin de akn sonrası enaz 128 kbps ye çıkartıyor .herkes bu nu 1 megabit olarak istesin btk görüs ve taleplere göre 128 kbps yi inanın artırır .btk sorumluğu vatandasa bıraktı vatandas istemesse btk vermez artık herkes elinden geldiği kadar ve çesitli yerlerde paylaşarak destek olun mobil de akn sonrası en az 1 megabit isteyin ve kotalar artsın 50gb 60gb kotalar mobil dede olsun .(SAYIN YÖNETİCİLER VE ADMİNLER VE YETKİLİLER YARDIM EDİN BU KONU YU ÖZELLESTİRİN)

Adil-Kullanim-Noktasi BURADAN BTK YA görüs gönderelim btk 10 ekim
2016 günü görüs ve önerileri değerlendirecek
özellik le mobil sebekelerin sundu ğu internet
paketlerin de akn sonrası enaz 128 kbps ye
çıkartıyor .herkes bu nu 1 megabit olarak istesin
btk görüs ve taleplere göre 128 kbps yi inanın artırır .btk sorumluğu vatandasa bıraktı vatandas
istemesse btk vermez artık herkes elinden geldiği
kadar ve çesitli yerlerde paylaşarak destek olun
mobil de akn sonrası en az 1 megabit isteyin ve
kotalar artsın 50gb 60gb kotalar mobil dede
olsun .(SAYIN YÖNETİCİLER VE ADMİNLER VE YETKİLİLER YARDIM EDİN BU KONU YU
ÖZELLESTİRİN)
Mobil internet de akn sonrası indirme hızı en az 512 kbps veya 1 mbps olsun diye görüs gönderin btk ya 10 ekim de btk görüsleri değerlendirecek ,4.5g yaygınlastığın da mobil internet çok güzel olacak birde akn sonrası indirme hızını 1 megabit yaparlarsa (avrupada mobil akn den sonra indirme hızı 900 kilobit ve 1 megabit rusyada mobil gerçek sınırsız internet var) fiber demek sınırsız demek 4.5 g de fiberle kuruluyor yani alt yapı kaldırır siz yeterki isteyin btk yı 10 ekime kadar görüs gönderin ve herkes yardımıyla .
Yeter söz milletin

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum, ulan ülkede vatandaşın yararına hiç iş yapılmıyor ya ona yanıyorum.Fırsatçı utanmaz herifler bi' internet hızında bile milimetrik ayarla uğraşıp vatandaştan nasıl fazladan para koparırım onun derdine düşmüşler.Vergi, faiz, falan filan.. Vatandaşın beli büküldü artık senelerce, yeter .. :sinir

murat.122a

murat.122a

Üye
Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum, ulan ülkede vatandaşın yararına hiç iş yapılmıyor ya ona yanıyorum.Fırsatçı utanmaz herifler bi' internet hızında bile milimetrik ayarla uğraşıp vatandaştan nasıl fazladan para koparırım onun derdine düşmüşler.Vergi, faiz, falan filan.. Vatandaşın beli büküldü artık senelerce, yeter .. :sinir
Artık söz bizim btk bizlerden görüs ve öneri alacak 10 ekim 2016 tıya kadar görüs ve önerilerinizi gönderin btk ya

Görüs ve öneri gönderin

Yukarı dan görüs önerilerinizi gönderin mobil internet de akn sonrası indirme hızı en az 1 mbps isteyin

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.

Üst Alt