Haber 9.3 halka açık beta yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

romedon

romedon

Üye
Hocam Beta Geldi Ama Public Beta Gelmedi. Bugün Public Beta da Gelir. Bu Akşam 20:00'dan Sonra Filan Kontrol Ediniz. Olmazsa Yatmadan Önce Kontrol Ediniz
beta 2 demi geliyor bu gün

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Dün Akşam Beta 2 Geldi. Bugün de Public Beta 2 Gelir Büyük İhtimalle

legolas29

legolas29

Üye
bu arada önemli birşey sorcam hocam bugün 5s aldım da şarjı azaldı baya bitince 12 saat muahbbeti yapacazmı yoksa o eskide mi kaldı :(?

eRdaL.

eRdaL.

Üye
    Konu Sahibi
romedon

romedon

Üye
bu arada önemli birşey sorcam hocam bugün 5s aldım da şarjı azaldı baya bitince 12 saat muahbbeti yapacazmı yoksa o eskide mi kaldı :(?
artık telefonları şarjı tam bitmeden takacaksın %10da tak

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Public Beta 2 Yayınlandı Beyler ;)

• Beğen
Tepkiler: erdal8142
0343434

0343434

Üye
Bu kadar sık güncelleme verilirse bu jb çıkacak gibi görünmüyor. Adam gibi bir iki tane verinde stabil olsun 9.0 dan bu gidişle 9.5' e kadar gidecek bu sıklıkla.

legolas29

legolas29

Üye
5s kullanıcıları özellikle yazarlarsa sevinirim

ademoz05

ademoz05

Üye

Bu linkten giriş yapın ve buradan download profil indirip kaydedin cihaz kapanıp açılacak sonra güncelleme kontrolü yaptıgınız zaman bulup indirmeye geçe bilirsiniz
bu mesajı ben yazmadığıma yemin edebilirim :O

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
biraz once duzgun bi surum çıkarsa iyi olacaktır bnm cıhaz 9.2.1 den sonra icloudda yedeklemeye gırınce cıhaza yedekle dıorum donuor bı sure telden format atılmıor iphonumu bul kapanmıor icloudlu işlemlerde donuyor genelde dfu ile format attım babam bugun 5s aldı denedım onunkıde oyle sorun bnmkınde deılmıs demekkı gorduğum en berbat sruum dıeblırım arama gelıor cvplıyamıorum 1 2 defa oldu oda :D

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
iOS 8'i Özledim Beyler...

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
0343434

0343434

Üye
iOS 8'i Özledim Beyler...
Şu ios 8'i iPhone 6'da kullanmayaı o kadar istedim ki. Telefon açılınca ios 9'u orada görünce o yaşadığım yıkılmayı hiç unutmam bir daha geri dönüş şansı olmazsa.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
aynen hacı ya 4s te bile guzeldi

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Şu An İçin Geri Dönülemez. Ama iPhone 5 ve Alt Cihazlar İçin Bir Yöntem Var

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
sLeepLe

sLeepLe

Üye
ios 8 değil de ios 7 ve ios 6 yı özledim ben ios 9 çok kötü oldu 9.2.1 yüklü 5s cihazıma bazen kasmaya başladı düzeltseler şunu yazık günah 5s bu ya :D

Üst Alt