7 Days Salvation - 3D Symbian Sis Oyun Harika

Konu, 'S60 Oyunları' kısmında haskery tarafından paylaşıldı. Okunma: 22275 | Cevaplanma: 87

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 7 Days Salvation - 3D Symbian Sis Oyun Harika - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. tesekkurler paylasım için

3. teşekkürler inşallah çalışır

4. saol dostum çalışırsa duacın olcam oyun süpere benzıyoo

5. DENEYECEĞİZ ÇALIŞIRSA ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇALIŞMASADA. SAOl

6. saol kardeş güzel oyuna benziyor

7. paylaşım için teşekürler bi bakalım nasıl bi oyun sarar umarım

8. denyelim bi sağ ol

9. oyun yuzde yuz calısmaktatdır ılk basta oyun reset atar ama sonra duzelecektır garanti calısan model 6630 kendım denedım

10. evet 6630 çalışıyor yanlız kötü olan japonca olması :)

11. mutlaka içnde farklı dillerde vdır ben bi bakiym nasıl oluyo.

12. vallah okadar baktım kardes baska deıl bulamadım bare seve olsa da oyunu sevlesek

13. Oyun Için Saol

14. tsk yorumun ıcın

15. save olmuyo dev gibi adam ölmüyo ama kaç kere saldırdım olmadı hep ben öldüm bu oyun resident evil oyununun uyarlaması.

16. ya devi oldurmuceksın ondan hep kacacaksın ki ozman yenı bolumlere gececeksın

17. sağol inşallah çalışır

18. emeğine sağlık

19. Ya Işallh çalışır

20. bu oyun yan ekran biraz zor oynanıyor..

7 Days Salvation - 3D Symbian Sis Oyun Harika konusuna benzer içerikler

1. 7 days salvation ( 13 Mayıs 2009 | Symbian S60v3 Oyunları )

arkadaşlar bu versiyonu kesin olduğunu düşünüyorum çünkü ben 3. güne geçtim ve daha değişik yaratıklar çıktı.Hala 3. gündeyim:) Yalnız bu versiyonu çok araştırıp buldum fakat çince eğer daha önce demo oynadıysanız tuşları ezberlediyseniz sorun...
  2. 7 days Salvation ingilizce? ( 12 Aralık 2010 | Symbian Destek )

Beyler Ben bu oyunu arıyorum s60 v2 versiyonu olan link varsa verebilirmisiniz:vur
  3. 7 Days Salvation Oyunu Hakkında ( 8 Mart 2011 | Symbian Destek )

Oyunun 6. ve 7. günleri araştırmalarıma göre ücretli bu tür asılsız içeriklere inanmayın... Oyunun 1,2,3,4,5 günleri internette oyun içeriği olarak mevcuttur, diğer 6 ve 7. günleri dediğim gibi ücretlidir...:bigstar:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 19:53:59