6680 için Nokıa Maps GPS NAVİGATİON

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
6680 için Nokıa Maps GPS NAVİGATİON
ya arkadaşlar ben bi videoda gördüm 6680 e Nokıa Maps GPS NAVİGATİON yüklemişlerdi açılıyordu ben aradım bulamadım siz bi yardımcı olsanız :bigstar:

eragon

Üye
arkadaşım, internet bağlantılı tavsiye etmem fakat bağlantısız olarak kullanabileceğin harita uygulamasına nokia nın resmi sitesinden ulaşabilirsin elimde farklı bi uygulama var fakat henüz denemedim sorun yaşarsan ulaştırmaya çalışırım

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
abi ya nokia nın sitesinde nokia maps 6680 için yok ki

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Boşyere uğraşma derim , ama illede yapıcam diyorsan , S60 3rd Harita gps bölümününden indir dene.

kur

kur

Üye
6680.n70,n72 gibi telefonlara GPS olmadan Nokia Map yukleniyor.Turkiyedeki buyuk sehir sokaklarini bedava gezebilirsiniz...
9096 KB
indirin icerde 2 prog var.nokia_maps.sis dosyasini tel.atin kurun .
nokia_map_loader exe dosyasini PC nize kurun .
Bu program nokia sitesindeki tum ulkelerin haritasini acar.soldaki ulkelerden Turkeyi tiklayarak SAGA gecirin
ordan telefonunuza yukleyin.NOT :Tel.sarjinizin dolu olmasina dikkat edin.

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
6680.n70,n72 gibi telefonlara GPS olmadan Nokia Map yukleniyor.Turkiyedeki buyuk sehir sokaklarini bedava gezebilirsiniz...
9096 KB
indirin icerde 2 prog var.nokia_maps.sis dosyasini tel.atin kurun .
nokia_map_loader exe dosyasini PC nize kurun .
Bu program nokia sitesindeki tum ulkelerin haritasini acar.soldaki ulkelerden Turkeyi tiklayarak SAGA gecirin
ordan telefonunuza yukleyin.NOT :Tel.sarjinizin dolu olmasina dikkat edin.

abi olursa eğer çok memnun kalırım çok teşekkürler inşlh. olur ya:bigstar:

czu12

czu12

Üye
Merhaba ''kur'' , bende 6680 için nokia map arıyordum hatta başlık bile açtım yanlız rapid'te sadece premium üyeler için indirim şansı veriyor.başka bir yerden link verme şansın varmı acaba ;hotfile vs gibi tşkler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt