6300 güvenlik kodunu kırma %100

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında menderes_45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 62018 | Cevaplanma: 76

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. teşekkürler...

2. arkadaslar parola neee ben bulamadım görünmüyon nerde olduğunu solerseniz sevinirim:hmmm

3. şifre istiyor bu program yöneticiye duyrulur

4. parola ne yaaaaaaaaaa ufff nefret ediyorum bu forum sitelerinden.

5. dediğiniz programı kurdum ama usb kablosunuda tele takıyoru olmuyor tel görünmüyor

6. y ben yapamıyom

7. arkadaşlar kodu kıramıom ne yapmalıyım

8. driverini tanıtmadan telefonun hiç bir şey tanımaz pro

9. arkadaşlar ben güvenklik kodunu kıramıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz :)

10. opğıopğ

--------------- Ekleme ---------------

s.a arkadaslar 6300 güvenlik kodu nasıl kırabılırım yardımcı olun acil cewap atarmısınız lütfennn.

11. SELAM bin tane soru bir cevap yok purogram indirdim tamam ama asil sorun telefon zaten (SECURITY CODE) var telefonu zaten pc gormuyor nasil olacak bu is telefonu gormeyince bu islem ler nasil yapilacak purogrami indirdim kurdum ama telefonu gormeyince islem yapamiyorum ALLAH askina bir cevap tskler

12. arkadas guvenlık kodnu unuttum nasıl yapacagımı bılmıyorum yardım edersenınz sevınırım

13. emegine saglık

14. arkadaşlar error almamak için telefonu usb ile bağlayın.. sonra nss açın scan yapmadan telefonun usb den çıkarıp tekrar takın.. daha sonra scan edince düzelecektir

15. tesekürler

16. Link yenilenene kadar :locked2: Iyi forumlar arkadaşlar...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.