6300 güvenlik kodunu kırma %100

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında menderes_45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 63007 | Cevaplanma: 76

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 6300 güvenlik kodunu kırma %100

teşekkürler...

Yazan: gkhnkrts7
  2. arkadaslar parola neee ben bulamadım görünmüyon nerde olduğunu solerseniz sevinirim:hmmm

3. şifre istiyor bu program yöneticiye duyrulur

4. parola ne yaaaaaaaaaa ufff nefret ediyorum bu forum sitelerinden.

5. dediğiniz programı kurdum ama usb kablosunuda tele takıyoru olmuyor tel görünmüyor

6. y ben yapamıyom

7. arkadaşlar kodu kıramıom ne yapmalıyım

8. driverini tanıtmadan telefonun hiç bir şey tanımaz pro

9. arkadaşlar ben güvenklik kodunu kıramıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz :)

10. opğıopğ

--------------- Ekleme ---------------

s.a arkadaslar 6300 güvenlik kodu nasıl kırabılırım yardımcı olun acil cewap atarmısınız lütfennn.

11. SELAM bin tane soru bir cevap yok purogram indirdim tamam ama asil sorun telefon zaten (SECURITY CODE) var telefonu zaten pc gormuyor nasil olacak bu is telefonu gormeyince bu islem ler nasil yapilacak purogrami indirdim kurdum ama telefonu gormeyince islem yapamiyorum ALLAH askina bir cevap tskler

12. arkadas guvenlık kodnu unuttum nasıl yapacagımı bılmıyorum yardım edersenınz sevınırım

13. emegine saglık

14. arkadaşlar error almamak için telefonu usb ile bağlayın.. sonra nss açın scan yapmadan telefonun usb den çıkarıp tekrar takın.. daha sonra scan edince düzelecektir

15. tesekürler

16. Link yenilenene kadar :locked2: Iyi forumlar arkadaşlar...

6300 güvenlik kodunu kırma %100 konusuna benzer içerikler

1. 6300 güvenlik kodunu kırma %100 ( 19 Nisan 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

Rar *******: Hbbayrak LİNK: http://rapidshare.com/files/20453344..._Kod_Reset
  2. nokia 6300 güvenlik kodu kırma ile ilgili yardımcı olurmusunuz ( 14 Şubat 2010 | Cep Telefonları Genel )

slm arkadaşlar iyi akşamlar nokia 6300 tlf nun güvenlik kodunu unuttum ve bulamıyorum burada yazılı olan *#7370# ve * 3 yes açma tuşlarını denedim sonuç alamdım yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim
  3. N series Güvenlik kodu Kırma (%100 ÇALIŞIYOR!!) ( 12 Eylül 2010 | Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar )

NOT:N79'Da denendi.. N SERİES BÜTÜN CEP TELEFONLARINDA DA YÖNTEM BAŞARILI OLMUŞTUR. Telefonunuzu PC Suite ile birlikte bilgisayara bağlayın... Telefonunuz bağlandıktan sonra Nemesis isimli programı çalıştırın. Program açıldığında Sağ üst köşede...
  4. 6300 Güvenlik kodu kırma ? ( 16 Şubat 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaşlar 6300 Var. Güvenlik kodunu kaybettim. Telefonu açamıyorum. Kilitliyken Suite bağlayıp formatlayabilir miyim ? Başka birşey mi yapmam gerekiyor.
  5. 6300 güvenlik kodunu kırmayla ilgili farklı bir sorun lütfen yardımmmm!!!!!!!!!! ( 10 Kasım 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

arkadaşlar diğer konuları inceledim fakat bi sorun var bu durumda. 6300 güvenlik kodunu kırmayı istiyorum fakat sorun şu tlfonun güvenlik tuşkilidi olduğu için ne usb ile nss siye nede bluetooth ile nokia pc suiteye bağlanabiliyorum. tuşkilidini...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 15:09:04