6233 ve 240x320 Ekranlı Telefonlar Dev Oyun Arşivim

Sponsorlu Bağlantılar

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
ORLEN TEAM DAKAR 2007

Oyunda biraz tecrübe kazandığınızda çok zevkli oluyor. Gerçekten hoş bir oyun. 2 boyutlu oyunların en iyilerinden biri!

LİNK :

revolt

revolt

Üye
güzel buda bunuda indirdim çok çok teşşekür eline sağlık!! bence ara sayfadaki oyunlarının linkini 1 sayfaya koy belki öyle bakarlar:utan

geonse1989

Üye
ya arkadaşlar w810i telefonum var oyun eklicem rar dosyasının içinden bir sürü dosya çıkıyor bunları nasıl yapacaz. biri anlatsın kafayı yicem .şimdiden teşekkürler .

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Rar dosyasının uzantısını jar yapman lazım. Uzantısını jar yapıp direkt telefona at çalışır. Ya da upload yapacaksan o şekilde olsun.

--------------- Ekleme ---------------

SEGA RALLY 3D BOMBA!

İşte size SEGA'nın harika Rally oyunu... Oyun yaklaşık 1 mb boyutunda ve tahmin edersiniz ki 3 boyutlu... Oyunun grafikleri bir harika! Bununla birlikte araba suyun içinden geçerken ekranda su kabarcıklarının oluşması gibi özellikler oyuna müthiş bir zevk katıyor... Arşivinizde yok mu? Türkiye'de bir ilk! Hemen yükleyin!!!

***DİL : İNGİLİZCE***

Link :

ererr

Üye
slm

yesilsevda

Üye
teşekkürler camia

revolt

revolt

Üye
bu son oyunuda denemek lazım hemşerim iyiye benziyor gerçi hepsi iyi:))

kaanusyos

Üye
waay süper işte paylaşım işte site başka güzel tanımam

doganibram

Üye
oyun isteyen sadece bu başlğa baksın gerisi hikaye

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Avenging Angel

İngilizce, Multiplayer (Bluetooth, Online)

LİNK :

ek1c1

Üye
Helal olsun kardeş. Klavyene sağlık.

memati2112

Üye
çok güzel olmuş kardes ellerine sağlık yeni aldım telefonu ilk gün hepsini yükledim :D

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Masterpieces Longzhan 3000 II

Dil : Çince ama oyuna girmenizde bir sıkıntı olmaz. Oyun Final Fight'a benziyor ama Final Fight kadar iyi değil.

LİNK :

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Panzer General
Gameloft'un

Gameloft'tan yine güzel bir oyun ve hemen indirebileceksiniz, Emrah44 farkıyla!
Tanklarla birbirinize ateş ediyorsunuz. Bluetooth ile oynanabiliyor. Dil İngilizce.

Ratatouille 2

Oyun çocuklar için yapılmış gibi duruyor ama baya sardı beni doğrusu. :) Grafikleri gerçekten çok güzelimiş. Tavsiye ederim mutlaka olsun telefonunuzda.

Yükleme Linkleri :

Panzer General :

Ratatouille :

adeem

Üye
Saol Karde Ellerine Sağlık Ama Futbol We Spor Oyunlar ölmüş Heralde Indiremedim

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Hayır linkleri kontrol ettim hepsi sağlam. Sanırım günlük indirme limitini aşmışsın Adem kardeş. Modemini kapa-aç ve tekrar dene. Başka bir sorun da olabilir ama linkler sağlam.

memo_61

Üye
emrah44 kardeşim bana Asphalt Urban GT 2 3D Extented 6233 e uyumlu bulurmusun bulursan çok sevincem bulamazsan canın sağolsun

mehmettrk_79

Üye
saol dostum cok güzel olmus emegine saglık

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi memo_61 sanırım 6233 için istemişsin ama istediğin oyunun Jar (Java) formatında versiyonu yoktur. Sis formatındaki versiyonunu buldum ama o da 6233'te çalışmaz. Eğer sis dosyalarını açan bir telefonun varsa ekleyebilirim. Oyun 2.2 mb'tır. Tekrar söylüyorum, Asphalt Urban GT 2 3D oyununun Java formatında versiyonu yoktur. Ancak bu oyunun 2D versiyonu vardır, onu oynamak istersen ekliyorum, indirebilirsin.

Asphalt Urban GT 2 "2D"

LİNK :

AkifBan

Üye
saol ya oyunlar süper bide hepsi tam ekran walla ne denir bimiyoum helal olsun