6233 ve 240x320 Ekranlı Telefonlar Dev Oyun Arşivim

Sponsorlu Bağlantılar

sansar_key

sansar_key

Üye
oyunlar harika

revolt

revolt

Üye
çok çok güzel ve sürekli artan ve ve ve :) çok da güncel süper bir paylaşım eline sağlık allah seni bu forumdan eksik etmesinnn:D

-2006-

Üye
ellerine saglik.....

playboy07

Üye
abi tom raider indiremedim galiba link kırık onu halledersen sevinirim diger oyunlarda muhteşem çok saol elllerine saglık..

--------------- Ekleme ---------------

abi sen muhteşemsin allahına kurban olayım senin çok saol

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş teşekkür ederim. Tomb Raider linki kırık değil. Herhalde RapidShare.com'un günlük 10 mb limitini aşmışsın. O yüzden indiremiyor olabilirsin. Modemini kapat birkaç saniye bekle tekrar aç ve linke gir. Yine olmazsa internet bağlantından kaynaklanıyordur. Bende de bazen 2 dk önce girdiğim siteye girememe oluyor. Bir süre sonra tekrar denersen olacaktır ya da yarına bırak. Çünkü linki kontrol ettim kırık değil.. Zaten linkin ölmesi gibi bir sorunum yok. Premiun hesabı...

Türkiye'de Bir İlk! American Gangster İngilizce Versiyon 240x320 (s40 v3)

LİNK :

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
OYUNLARA DEVAM!

BLACK SHARK 3D

LİNK :

TOMB RAİDER 3D : İNGİLİZCE VERSİYON, DAHA ÖNCEKİ RUSÇAYDI

LİNK :

memo_61

Üye
Abicim het yerde aradım bi tek senin arşivinde gördüm çok sağol emeğe saygı

kedimamasi

Üye
çok güsell

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
FORUMUN EN İYİ KONUSUNDAN CM 2008!!!
YOK BÖYLE PAYLAŞIM!!! HADİ İNDİRİN!

TÜRKİYE'DE YİNE BİLR İLK! KONUMUZU TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN! ;)

LİNK :

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Sim City Societes

LİNK :

:::TÜM HIZIYLA SÜRECEK:::

yoruk_41

yoruk_41

Üye
ellerine kollarına sağlık

Turan_40

Turan_40

Üye
teşekkürler

mahmut99

Üye
allah senden rzi olsun kardes

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
BEOWULF

Çok güzel bir oyun daha sizlerle. Gameloft yapımı bu oyunun, hem oynanışı hem de grafikleri çok güzel. Die Hard ve Splinter Cell gibi bir oynanış tarzı var ama türü biraz daha değişik. Arşivinizde mutlaka bulunmalıdır.

LİNK :

:::FIRTINA DEVAM EDECEK:::

revolt

revolt

Üye
yürü bea hemşerim bende malatyalıyım şuanda mersin ikmet ediyors konuyu dağıttım kusura bakmaynn:D

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Güzel. :) Burda hemşehrimi bulmak güzel birşey. O zaman oyun kalitesini daha da mı artırsak ne.. :D Arkadaşlar çok kaliteli oyunları bugüne kadar ekledik konuya ama tahmin edeceğiniz gibi çok fazla oyun var ve onlardan da arasıra seçmeler yapmak istiyorum. Ne bileyim mesela Poker oyunlarından en iyilerini, Solitaire oyunlarından en iyisini falan ekleyeceğim. Ayrıca değişik basit ama güzel grafikli oyunlar var. Bunlardan da bazılarını yakında ekleyeceğim. Şimdilik iyi gidiyoruz ama ben oyunları indiren arkadaşların yorumlarını da merak ediyorum. Bi zahmet yazarlarsa sevineceğim. Paylaşımımız yaklaşık 8 ay daha devam edecektir. Önümüzdeki 8 ay boyunca piyasaya çıkacak oyunları ilk siz oynayacaksınız arkadaşlar. Bizi takip edin ki geri kalmayın! :D

revolt

revolt

Üye
bundan daha kaliteli arşiv varsa artır ama şimdiye kadar gördüğüm en sağlam arşiv:oke: ellerine sağlık!!! :yuruyoruma gelirsek samung gibi oyun vs. yüklemesi çok sorunlu telefonum var bu yüzden indirdiklerimin hepsini telefondan oynamasamda pcden denedim çok zevkli oyunlar herkes aradığını bu başlıkda bulabilir diye düşünüyorm beowulf da bunların içinde çok beğendiklerimden tavsiye ederm devamını ve nba 08 i bekliyorz:)

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben bir 6233'çü olarak oyunları telefona kurmadan oynadığım için indirip indirip oynuyorum yani. Böyle olunca da çok zevkli oluyor tabi. S40 olmasına rağmen çok güzel bir telefon 6233. Oyunları beğendiğin için teşekkürler. Evet aradıkları her oyunu bulabilir arkadaşlar, özellikle Mortal Kombat'ı sis olarak bile bulmak zor yani. :) Ben javasını ekledim azcık. :D NBA 2008'i ben de sabırsızlıkla bekliyorum çünkü aslında güzel bir oyun ama 2007'nin kamera açısı yüzünden oynanmıyor. Tabi Kobe Bryant Pro Basketball da süper bir basketbol oyunu ama.. İndirme sayısına baktığımızda malesef arkadaşlarımız sadece ilk sayfadaki oyunları indiriyor. Bunun önüne geçemedim. Diğer sayfadaki 3 boyutlu oyunların bir kısmı hiç indirilmemiş ama ilk sayfadaki oyunlar 200 kere indirilmiş. Bunu nasıl önleyebilirim bilmiyorum. Ayrıca eklediğim her oyunun grafiklerine ve oynanışına bakıyorum. Eğer ikisi de iyiyse ekliyorum. Geri kalanı atıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

AL! AL! HEPSİNİ AL!!! :)

360 SPEED

LİNK :

BABA KARTAL

BABA KARTAL

Üye
Ellerine Sağlik

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi