5800 √ - X6 √ - Symbian Anna Fp1 [10.10.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Elfemsi44

Üye
yani ı,ş,ğ,ü,ö bunlar i,s,g,u,o oluyo kardeşim inşallah düzelir :tşk:

007yasar

007yasar

Üye
Belle yi sabırsızlıkla bekliyorum ...

Elfemsi44

Üye
kardeş attım cfw yi gerçekten eline sağlık çok iyi başarılı bi cfw. Ama o sorun yine var ı,ğ,ş,ü,ö harflerini i,g,s,u,o olarak alıyo.

dready112

dready112

Üye
kardeş attım cfw yi gerçekten eline sağlık çok iyi başarılı bi cfw. Ama o sorun yine var ı,ğ,ş,ü,ö harflerini i,g,s,u,o olarak alıyo.
mesaj ayarlarından karakter kodlamasını, "tam destek" yaptın mı ?

Elfemsi44

Üye
kardeşim bana gelen mesajlarda oluyo bu ya. Ben atarken türkçe karakter var. Sorun yok. Ama bana mesela aşkım , askim olarak geliyo.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bana gelen mesajlarda oluyo bu ya. Ben atarken türkçe karakter var. Sorun yok. Ama bana mesela aşkım , askim olarak geliyo.

tamam eski sistemden kalan kirintlar yazilimi karistirir.. soylediklerimi bi dene

tarikkeriman

Üye
:tşk:eline sağlık.

fivetech

Üye
bu cfw c6 v42 üzerine mi kurulu acaba? Ve 01.05.2012 de çıkacak olan cfwnin özellikleri bununla aynı olup sadece teması mı farklı olacak ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
bu cfw c6 v42 üzerine mi kurulu acaba? Ve 01.05.2012 de çıkacak olan cfwnin özellikleri bununla aynı olup sadece teması mı farklı olacak ?

ewet c6 v42 üzerine kurulu... hemen hemen aynılar ama Symbian Belle yazılımım daha gelişmiş Symbian Anna ile kıyaslama yani :)

vlkn9303

Üye
ne gibi farklılıklar var?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ne gibi farklılıklar var?

Ne farklı girersek konuya çok çıkar... ben bellenin üzerine değişiklik yapıp bunu çıkartmadım... temiz porttan en baştan başlayıp yaptım.. 2 konununda ana başlıklarında yapılan modlamaları bak farkı anca o zaman görürsün kardeşim

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Eline sağlık baya güzel görünüyor.

• Menü Seçeneklerinden Yardım Kaldırıldı

Demişsin. Hiçbir yerde gözükmüyor mu?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt