5800 "Wlan Agı Bulunuyor" da kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Com1ng

Com1ng

Üye
    Konu Sahibi
5800 "Wlan Agı Bulunuyor" da kalıyor
Eskiden hemen buluyordu ama son iki aydır, "wlan ağı bulunuyor" diye yazıyor sonra hep öyle kalıyor. Düzelir diye bekliyorum ama sonuç alamıyorum.
3 farklı yol denedim sonuç aynı bkz:(Bağlantılar, bağlantı seçin, elle wlan girme) Başka bir 5800 ile hemen bağlanıyorum modem aynı modem Airties RT210.

Sonuç: GENPA Bursa Yetkili Servisine; Wlan bağlantısı yapamıyorum. Wlan ağı bulunuyorda bir süre bekleyip cevap vermiyor telefon dedim. Neyse bu sorun adı altında verdik garantiye. 15 gün sonra almaya gittiğimde bana;
"Cihazınızda Fiziksel hasar tespit edilmiştir. Onarım anakart değişimi ile mümkündür. Tamirsiz İade."
dediler.
Ben buna birşey yapmadım ki gözüm gibi baktım nasıl böyle birşey olabilir. Ordaki eleman Nokia' nın numasını verdi ve sorunu oraya anlatmamı istedi.

Tek sonurum wlan kullanamıyorum. Tekrar garantiye vermelimiyim acaba daha açıklayıcı bir şekilde anlatarak adama. Gerçi anlattım ama servis tutanagına internete bağlanmıyor yazmış sadece Yani wln ağı bulunuyorda kalıyor falan falan yazmamış. Ayrıca telefonu aldıgımda v60 güncellemesini yapmışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt