5800 v40 sürekli wlan ağ taraması yapılıyor yazıyor ama sonuç yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tarummedre

tarummedre

Üye
    Konu Sahibi
5800 v40 sürekli wlan ağ taraması yapılıyor yazıyor ama sonuç yok.
Selam,
5800 v40 evdeki wireless bağlanmak için internete giriyorum.Bağlantı seçin penceresinde "WLAN ağı ara" seçiyorum bağlanıyor yazısı geliyor ve öylece kalıyor.beklesem sonsuza kadar öyle kalır.

bağlantılardan kablosuz lan seçeneğine giriyorum.sadece diğer gizli ağ çıkıyor.WLAN ağı bulunuyor yazısı geliyor oda diğeri gibi bıraksam saatlerce kalır,ağ bulamıyor.

elle kablosuz modem adını giriyorum bağlan diyorum,bir saliseliğine aranıyor yazısı çıkıyor ama okuyamadan kapanıyor ve diğer gizli ağ kalıyor ekranda sadece...

arkadaşımın 5800 dan hemen bağlanıyorum.modem aynı modem
yardımlarınızı rica ediyorum.teşekkür ederim.

alicem123

alicem123

Üye
Ayarlar>Bağlantı>Kablosuz LAN>Seçenekler>Ayarlar>WLAN varlıgını göster i asla sec daha cıkmaz

Progressivity

Progressivity

Üye
maalesef v40 ve v50 sürümlerinde wireless performansı çok düştü dediğin sorunlarla bende karşılaşıyorum daha önceden kayıtlı ağları bile tanımamazlık yapıyor hatta ağ-01 diye ikinci bi isimle yeniden buluyor kısacası wireless performansı çok düştü gerçekten bunu bi an önce düzeltmeleri lazım, v31 wireless açısından çok daha iyiydi

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hard formati dene..

Progressivity

Progressivity

Üye
bu sorun bir bug hardformatla alakası yok maalesef fw nin bir bug u.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
modifiye fw lerde bu sorun var mı?

kaptan_28

kaptan_28

Üye
5800 v51 ağ taraması yapıyorum buluyor bağlanınca geçersiz sunucu diyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt