5800 Wi-Fi bağlantılı IMplus Messenger v8.00 s60v5 SymbianOS9.4 5800

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

__phys_srcn

Üye
oyun indiremiyorum yardı lütfen arkadşlar...

v_e_z_i_r_54

Üye
eline saglık kadeş teşk. ederim saol

hasan sayhan

Üye
yha bitürlü bulamadım şu 5800 skyfire programını arkadaşlar yardımzı olurmusunuz biraz bana şimdiden çok teşşekkür ederim :S

samet-_-

Üye
Teşekkürler

landofthedeads

Üye
teşekkürler kardeş eline sağlık bide türkçe olaymış güzel olurmu ama olsun saol

tatvan_013

Üye
teşekürler kardaşş saolll

ironarrow

Üye
güzel program. registiration istedi ama ben devam dedim. acildi hatta az once deneme atişi yaptik başarili. tavsiye ederim kardeşim emegine saglik. cok sgol. biraz daha geliştirilse 10 numara olur.

emirkan25

emirkan25

Üye
tşk

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Evet bende yükledim sorunsu çalışıyor.teşekkürler.

eliffffffffff

Üye
bunda kntr gdiyormu yardmcı olrmusunuz acilll

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
saolasın kardeş :oke:

onur936

Üye
arkadaşlar şu wi-fi hakkında birz bilgi verin dil türkçe olmadığı için çözemedim bir türlü:off:

--------------- Ekleme ---------------

birde wlan ile arasındaki fark ne

aga bildiğim kadarıyla ikiside aynı en azından aynı amaçla kullanılıyor telefondan bağlantı kısmından taratıp internete giriyorsun ücretsiz bir şekilde :bigstar::bigstar: inş yardımcı olabilmişimdir

arkadaşlar benim 5800 sis desteklemiyo ne yapabilirim acaba... yardımcı olursanız sevinizrim şimdiden teşekkürler

kardeşim kablosuz netin olduğu bi yere gidip bağlan öncelikle bir cafe veya komşu ya da kendi evinde olabilir daha sonra arama kısmına(herhangi birisini aramak için olan yere cep numarasını fln filan) girip *#0000# yaz ve karşına çıkacak ekranda güncellemeyle ilgili bir sürü zımbırtı çıkıcak seçeneklere bas ve ardından "güncellemeleri kont. et" e bas wlan ağıyla bağlanıcaksın tabikide daha sonrada yüklemesini bekle yüklerken kesinlikle birşeye basma ŞARJINDA tam dolu olsun daha sonra telefonun kapanıp açılacak ve kısa bir süre sonra versiyonun yükselmiş olacak.:bigstar::bigstar: inş yardımım dokunur

ayrıca 5800 larda senin dediğin gibi bir problem olması imkansızdır anlattığım şekildede çözülmezse senin telefonun çin malıdır %100 eğer öyleyse k.bakma dostum kazıklamışlar:S:S

oyun indiremiyorum yardı lütfen arkadşlar...

kardeşim arama kısmına 5800 yaz sayfaları gez istemediğin kadar oyun var forumda birazcık araştırın lütfen oyunları indirdikten sonra telefonunuza atıp telefonunuza yükleyin rahatça oynayabilirsinn:bigstar::bigstar::bigstar:

evren01

evren01

Üye
eyw dostum:op:

catlak24

catlak24

Üye
ya baglanttıda hangısını secıyoruzz bilen warmı??

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eyvllh.

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
Merhaba arkadaşalar hakikaten emek vermişsiniz.Benim sizlerden ricam olacak bu vermiş olduğunuz bilgileri açıklamalı daha doğrusu resimli anlatımlarıyla yapsanız bizlere daha faydalı olcak teşekkürler.

tekrar merhaba bu indirdiğimiz dosyayı nereye kuracağız.teşekürler....

bodrumtrl

Üye
Ellerine saglık :)

A.R.D.A

Üye
saol kardeş eline sağlık..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
teşekkürler

Üst Alt