5800 için bedava vodafone messenger... By_Aryscat

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
5800 için bedava vodafone messenger... By_Aryscat
Uzun uğraşlar sonucunda ücretsiz vodafone messenger uygulamasını 5800 a uyarlamayı başardım. Hemde tam ekran olarak. Teşekkür karşılığı ücretsiz:) ilk olarak maxicepte aryscat farkıyla... :)

Açıklama ve kurulum:

Önce pic70360X640.jad dosyasını kurun. Messengeri açmadan virtual .sis dosyasını kurup açın. Menü/Araçlar/uygulama yöneticisi/yüklü uygulamalar da "messenger" üzerine gelin. Seçenek / suit ayarları/ekran üstü klavye "kapalı" secin. Daha sonra vodafone messenger i uygulamalardan açın virtual le giriş bilgilerinizi yazıp "vodafone live" ayarlarıyla bağlanın. bağlandıktan sonra herzaman t9 kullan seçeneğini işaretleyin. (daha rahat kullanırsınız)

Telefonu hackli olmayan arkadaşlar sanal tuştakımı (virtual k e y ) olarak bu dosyayı indirip kendi sertifikalarıyla sertifikalandırsınlar)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sobe16, girdap235, KARTAL= ve 52 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler Resimi ekledim.:oke:

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeş. Umarım iş görür...

eBRiHanceR

Üye
güzel program başarılı :)

sado826

sado826

Üye
jad dosyasını kurdugumuz zaman zorunlu öz nitelikler eksik diyor acaba çözümü nedir?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu sorunla hiç karşılaşmadım. Ama jar ve jad dosyalarının telefonunda aynı klasörde olmasına dikkat et. Örneğin diğerleri klasörune iki dosyayıda koyup sonra jad dosyasını açmayı dene...

EbiXa

EbiXa

Üye
denendi çalışıyor,nimbuzz fring gibi dokunmatiği kullanılmaması biraz kötü sadece ama nedeolsa istediğin kadar kullan BEDAVA :) emeğin için çok teşekkürler...

bugrasert

Üye
sertifika istior virtual dosyası sertıfıka olmadan cözemıcez heralde bu sorunu ve telefonu satcagım ıcınde sertıfıka olayına gırmek ıstemıorum ugrastıgın ıcın tesekkurler keske ısıme yarasaydı

sado826

sado826

Üye
tşkler halettim saol

--------------- Ekleme ---------------

sanırım bu seferde baaglanmıor acaba onun hakkında bilgi verirmisin

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
tşkler halettim saol

sanırım bu seferde baaglanmıor acaba onun hakkında bilgi verirmisin

Vodafone live ayarlarını yapacaksın telefonunun . Bağlantı ayarı olarak onu seçeceksin. Bağlantı biraz geçilebilir. Ama bağlanır...

deekey18

Üye
nimbuzz proq. war mns icq...ne kdar varsa kişi listesi ekleip girebiliosn wifidn deqirio

jack_man

jack_man

Üye
saol

techno_esh

techno_esh

Üye
benim telefon da ana ekrandan sonra hiç bişey gelmiyo

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
wifi olan bi yerde wifi ye bağlanıp sonra kankamsn vb. msn programlarından bağlanırken wifi bağlantısını seçmek mantıklı geliyor...

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon da ana ekrandan sonra hiç bişey gelmiyo

Kardex zip den çıkardığın jar ve jad dosyalarını aynı klasöre atıp jad dosyasını tıklayarak kuracaksın. Virtual programını kullanarak bilgilerini gireceksin. Olmama ikanı yok...

flo194

Üye
özür dilerim hiç bir şekilde faturaya yansımıyor deil mi?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
wifi olan bi yerde wifi ye bağlanıp sonra kankamsn vb. msn programlarından bağlanırken wifi bağlantısını seçmek mantıklı geliyor...

Tamamda bu komple bedava zaten. Wifi falan gerekmiyo. Parada vermiyorsun.

özür dilerim hiç bir şekilde faturaya yansımıyor deil mi?

Vodafone live ayarlarını doğru yapar ve sadece vodafon live erişim noktasıyla bağlanırsan yansımaması lazım. Ama bazı arkadaşlarda küsüratlı kontor gidiyormuş. Bende hiç olmadı veya çevremdeki arkadaşlara... Dikkatli olmakta fayda var.

komşukızı

Üye
ya ben tle yükledim desteklemiyo ya olmuyo :(

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
desteklemiyor derken? problemi acikla. yardimci olayim.

desteklemiyor derken? problemi açıkla. Yardımcı olayım

Üst Alt