5800 C6V2 Süper Hız-Uzun batarya (yeniler için anlatım ve dosyalar mevcut)

Sponsorlu Bağlantılar

kacirem

Üye
saol üstad ama anlamdım bisi var telefona baska format attım telefon hic acılmadı sonra tekrar geri dödüm oldu birde 5800 v52 ye dönebilirmiyiz... ÇOK GÜZEL BİR PAYLASIM

asilkomando26

asilkomando26

Üye
teşekkürler başarıyla yükledim bi iki hata verdi yüklemeye başlarken ama sorunsuz yüklendi yalnız rom patcher açılmıyor fakat programlar yükleniyor sanırım bir sıkıntı yok

virgo2000

virgo2000

Üye
    Konu Sahibi
none teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

geçişlerde ekran kararıp geri düzeliyor,bir de rompatcher var ama açılmıyor...

o bir anlık ekran kararması benim gördüğüm her tema efektinde var, ikincisi de e de patches diye bi klasör yapıp içine dosya atarsan çalışır

saol üstad ama anlamdım bisi var telefona baska format attım telefon hic acılmadı sonra tekrar geri dödüm oldu birde 5800 v52 ye dönebilirmiyiz... ÇOK GÜZEL BİR PAYLASIM

v 52 zaten son sürüm ... v52 bi sürüm yüklersen bu verdiğim gibi v51 e dönemezsin sadece ... dönmeni gerektircek bişey de yok zaten

teşekkürler başarıyla yükledim bi iki hata verdi yüklemeye başlarken ama sorunsuz yüklendi yalnız rom patcher açılmıyor fakat programlar yükleniyor sanırım bir sıkıntı yok

E de patches klasörünü oluşturup içine patch dosyalarını atarsan programdan atma olmaz

hsahin4

hsahin4

Üye
FW için teşekkürler, ufak tefek hatalar dışında güzel olmuş.

* Bu yazı tipi ile web browser'da yazılar çok küçük görünüyor. Browser'daki görünümden yazı büyüklüğünü normalden büyüğe getirince sıkıntı kalmıyor.
* Browser'da download yaparken download kutusu yanıp sönüyor, pır pır yapıyor. (Benim için çok önemli değil)
* Soft formattan sonra 5800 tuşu çalışmıyordu, tekrar hard format atınca sorun çözüldü.
* Orjinal nokia tune melodisi yok. Ben o melodiyi çok severim. Acaba bu melodiyi nerden bulup, nasıl yükleriz?

5800 için yapılmış C6 portlarında, Ovi Mağazadaki Nokia için Facebook yazılımı çalışmıyordu. Bunda çalışıyor. (En azından ilk defa çalıştığını gördüm)

Birde Ovi MAPS 3.06 entegre olduğu için, Ndrive kurarken PIPS sorunu yaşadım. Bende siseditor ile Ndrive'dan PIPS eklentisini çıkardım ve sorun çözüldü. (Ndrive v9.3.18)

asilkomando26

asilkomando26

Üye
teşekkürler üstad gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir fw ayriyetten de çok hızlı

virgo2000

virgo2000

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler üstad gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir fw ayriyetten de çok hızlı
değerlendirme için teşekkürler

FW için teşekkürler, ufak tefek hatalar dışında güzel olmuş.

* Bu yazı tipi ile web browser'da yazılar çok küçük görünüyor. Browser'daki görünümden yazı büyüklüğünü normalden büyüğe getirince sıkıntı kalmıyor.
* Browser'da download yaparken download kutusu yanıp sönüyor, pır pır yapıyor. (Benim için çok önemli değil)
* Soft formattan sonra 5800 tuşu çalışmıyordu, tekrar hard format atınca sorun çözüldü.
* Orjinal nokia tune melodisi yok. Ben o melodiyi çok severim. Acaba bu melodiyi nerden bulup, nasıl yükleriz?

5800 için yapılmış C6 portlarında, Ovi Mağazadaki Nokia için Facebook yazılımı çalışmıyordu. Bunda çalışıyor. (En azından ilk defa çalıştığını gördüm)

Birde Ovi MAPS 3.06 entegre olduğu için, Ndrive kurarken PIPS sorunu yaşadım. Bende siseditor ile Ndrive'dan PIPS eklentisini çıkardım ve sorun çözüldü. (Ndrive v9.3.18)

dğerlendirme için teşekkürler ... Fw yi yeniliyorum şu an .. yazıtipini orjinale döndürüp nokia melodisini eklicem ...
senin için yalnız nokia melodisini upload ettim ebilirsin
bulabildiğim en hızlı tema efekti buydu ... pır pır olayı tema efektiyle ilgili olabilir kapatırsan...çözülür

tuncaykilinc

tuncaykilinc

Üye
tuş kilidindeyken menü tuşu yanıp sönüyor.. bu normal mi?

Furkhann

Üye
dğerlendirme için teşekkürler ... Fw yi yeniliyorum şu an .. yazıtipini orjinale döndürüp nokia melodisini eklicem ...
senin için yalnız nokia melodisini upload ettim ebilirsin
bulabildiğim en hızlı tema efekti buydu ... pır pır olayı tema efektiyle ilgili olabilir kapatırsan...çözülür

c6da kullanılan fontu yüklermisin acaba?

tuş kilidindeyken menü tuşu yanıp sönüyor.. bu normal mi?
Ayarlardan ayarlayabilirsin galiba onu bildirim ışıklarından

kacirem

Üye
üstad birde benim tel v52 di sürümü attım v51 e döndü sorun olmaz deil mi herşey sorunsuz caşlışıyor...

üstad birde müzikleri nereye atıcaz müzik calar mzikleri grmüoda ??

hsahin4

hsahin4

Üye
Rica ederim. Bir sorun daha var.
Menü->Araçlar->Ayarlar->Telefon->Telefon yönetimi'ne bastığımda ana ekrana atıyor. Komut çalışmıyor.

sade3458

Üye
windows7 de yukleyemiyoruz buyuk sıkıntımız bu..jafta görmüyor.biride su xp den farklı yuklemeyi anlatsa ne olur yaa..bulunamıyor,görmüyor..birde ricam artık 52 uzerine olsa flaslar daha iyi olmazmı..artık surum yukseldi..tesekkur ederim:)

kacirem

Üye
kardes express music tusu flan calısıomu bide resim cekme tuşu ??:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

none111

Üye
Yardımmm Lütfen

güncelleştirmelerden
Mail for exchange 2.9(benim için önemli)
ovi map son sürümü'nü güncelleştiremiyorum güncelleştirme başarız diyor.

Nokia messaging 10.2 yüklüyorum daha sonra baktığımda tekrardan yüklenmemiş gözüküyor.

husnu16

husnu16

Üye
ya kardeş V52 için olan fwyi yayınlamak istedin iyi güzelde neden o zaman konu başlığına "" V51 - V52 "" yazıyosun ki ?? Amaç ne yani ?? Allah Allaah.

ea1903ea

Üye
Yeni arama ekranını buna nasıl entegre ederiz

virgo2000

virgo2000

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş V52 için olan fwyi yayınlamak istedin iyi güzelde neden o zaman konu başlığına "" V51 - V52 "" yazıyosun ki ?? Amaç ne yani ?? Allah Allaah.

v51 de de çalıştığı için ... zaten ben bunla v52 ye yükselttim

Rica ederim. Bir sorun daha var.
Menü->Araçlar->Ayarlar->Telefon->Telefon yönetimi'ne bastığımda ana ekrana atıyor. Komut çalışmıyor.

evet ikonlardan kaynaklanıyor bu sorun nedenini bilmiyorum ... ama temayı s60 black yAPInca düzeliyor... benim bulduğum tek sorun bu

üstad birde benim tel v52 di sürümü attım v51 e döndü sorun olmaz deil mi herşey sorunsuz caşlışıyor...

üstad birde müzikleri nereye atıcaz müzik calar mzikleri grmüoda ??

e-sounds klasörüne

PriZm

PriZm

Üye
Kardeş yeni linkler ne zaman geliyor?

alper0642

Üye
çok güzel güncellemişsin ama indirme linki yokmu, benmi göremiyorum

Üst Alt