Telefon Tavsiyesi 5730 mu 5800 mı hangisini almalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
5730 mu 5800 mı hangisini almalıyım?
Hangisini önerirsiniz?
5730 mu? 5800 mı?

kaya6031

kaya6031

Üye
5800 al derim . Ama karar senin kardeş . .

cmlkrc

cmlkrc

Üye
5800

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

franklinda

franklinda

Üye
5800 al derim faydası olur

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
Bende kesin olarak 5800 almaya karar verdim.arkadaşta almış 2 ders aldım kullandım pes gangstr 2 gibi oyunları yükledim.çok süper pes tam anlamıyla çalışmadı geç algılıyo biraz ama pes 2011 düzeleceğini düşünüyorum.
Sadece tuş takımı yada klavyesi olmaması beni düşündürüyor. Onuda bluetooht klavye bağlanabiliyor sanırım. O şekilde hallederim.
Çok iyi telefon
herkese teşekkürler

memoli1060

Üye
tabiki 5800.ya çok gülünç bi olay yaşadım media marktta 5800 inceliyordum üstün zekalı bir satış elemanı (bayan :D ) yanıma geldi ve 5800 da wifi ve gps var ama 5730da sadece wifi var buda önemli bir özelliktir o yzden aradaki farka bakmayıp 5730 almanızı tavsiye ederim.şaştım hala anlayamıyorum :aha:

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
Baya zekiymiş 5730 la arasında 200 tl fark var.yani daha pahalı o yüzden olabilir

Progressivity

Progressivity

Üye
tabiki 5800.ya çok gülünç bi olay yaşadım media marktta 5800 inceliyordum üstün zekalı bir satış elemanı (bayan :D ) yanıma geldi ve 5800 da wifi ve gps var ama 5730da sadece wifi var buda önemli bir özelliktir o yzden aradaki farka bakmayıp 5730 almanızı tavsiye ederim.şaştım hala anlayamıyorum :aha:

koptum ya :kop:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
5800 :oke:

Neverex

Üye
5800 al.5730 dan daha ucuz bu devirde pahalı telefona hiç gerek yok kanaatindeyİm.Ama karar senin.

fre@k@zoid

fre@k@zoid

Üye
bu arada 5730 da Navigasyon ve wifi var yani 5800daki butun ozellikler mevcut
ayrıca 5800 ın dokunmatik ekranının kullanıssızlıgı yuzunden çoğu arkadası şikayet etmekte
ve nokianın ilk dokunmatik telefonu oldugundan bazı kararsızlıklar içerisnde kaldım be 5730 almaya karar verdim
2.4 inç ekranı var ve benim n80 ime oranla bayagı iyi bi telefon
5800 daha cok eglence gösteriş amaçlı bi telefon yani kurumsal olarak ve iş amacıyla kullanımından çok sorun kaynaklanacagını umuyorum cunku plastigi cok dandik ve cok ısınıyor

ama herkesin kendi düşüncesi su anda gunde 2 saat gorusme yapan biri olarak 5800 ın 2 sene icerinde garantiye gitme sayısını sayamayacagım gibime geliyor ve 5730da karar kılıyorum en azından klavyesi çok mesajlasanlar için iyi bi özellik n97 alıcaktım ama bu telefonu gorduktensonra kacırmak istemiyom

Consul9

Consul9

Üye
bu arada 5730 da Navigasyon ve wifi var yani 5800daki butun ozellikler mevcut
ayrıca 5800 ın dokunmatik ekranının kullanıssızlıgı yuzunden çoğu arkadası şikayet etmekte
ve nokianın ilk dokunmatik telefonu oldugundan bazı kararsızlıklar içerisnde kaldım be 5730 almaya karar verdim
2.4 inç ekranı var ve benim n80 ime oranla bayagı iyi bi telefon
5800 daha cok eglence gösteriş amaçlı bi telefon yani kurumsal olarak ve iş amacıyla kullanımından çok sorun kaynaklanacagını umuyorum cunku plastigi cok dandik ve cok ısınıyor

ama herkesin kendi düşüncesi su anda gunde 2 saat gorusme yapan biri olarak 5800 ın 2 sene icerinde garantiye gitme sayısını sayamayacagım gibime geliyor ve 5730da karar kılıyorum en azından klavyesi çok mesajlasanlar için iyi bi özellik n97 alıcaktım ama bu telefonu gorduktensonra kacırmak istemiyom

sana sonuna kadar katılıyorum size şöyle bir örnek wererek açıklayayım:
tanzimat dönemi edebiyatımızda sanatçılarımız(nokia) ilk defa roman(dokunmatik) türünden eserler wermiştir ve bu eserler bir ilk olması bakımından teknik açıdan zayıftır;) sanırım anlayan anladı...

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
şu sorunları heerkez yşıyoda biz niye yşmıyoz bir türlü anlamadım gitti....

futbol123

futbol123

Üye
tabikide 5800 al

vj_sinan

vj_sinan

Üye

dostum yıkıldım ya :D :sopa::sopa::d::d::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

fenerlix73

fenerlix73

Üye

o görevlinin ben görevine son veriym emi 5730 da gps de wifi de war ayrıca benim tercihim 5730 oyun oynarken 5800 ın dokunmatik olması bariz bi şekilde dezavantaj 5730 un n gage tuşlarından bahsetmeme gerek yok zaten.................

--------------- Ekleme ---------------

Bende kesin olarak 5800 almaya karar verdim.arkadaşta almış 2 ders aldım kullandım pes gangstr 2 gibi oyunları yükledim.çok süper pes tam anlamıyla çalışmadı geç algılıyo biraz ama pes 2011 düzeleceğini düşünüyorum.
Sadece tuş takımı yada klavyesi olmaması beni düşündürüyor. Onuda bluetooht klavye bağlanabiliyor sanırım. O şekilde hallederim.
Çok iyi telefon
herkese teşekkürler

blootooth klavye ile uğraşmaktansa 5730 al bütünleşik klavye fıstık gibi ayrıca bluetooth hep açık olcağı için batarya ömrünüde kısaltcak.. benim anlamadığım millet bu 5800 da ne buluyo tam karşılaştırma yaparsak 5730 un tek dezavantajı 5800 ın ekranından küçük olması ama bence 2.4 inç kesinlikle yeterli dokunmatikle uğraşana kadar tık tık işlerimi hallederim yaanii dokunmatik diye 5800 almayın kardeşim dokunmatiklik bi avantaj değil heryerde sölüyom yaahuuu..............

--------------- Ekleme ---------------

Çok iyi telefon
herkese teşekkürler
bluetoot klavyede gecikme olmıyca ne malum

madalimert

madalimert

Üye
ben 5800 al derim.şuan kullanıyorum iyi bi telefon sonuçta senin kararın ama 5730 S60v3 5800 ise S60v5.Film falan izlemek istersen 5800da daha büyük ekran olduğu için film izlemek daha keyifli olur.İş telefonu gibi kullanacaksan yada yaşın 18 olduğuna göre okulda derste mesajlaşıcaksan 5730 daha iyi çünkü dokunmatik klavyede bakmadan yazmak çok zor ve hatalı yazarsın.

0mrdr5

Üye
bence bırak ikisini de 5530 al 5800 daki birçok hata düzeltilmiş n97 nin işlemci ve ram iyle aynı kasası sağlam bi tek 3g yok ama çok iyi tel yani bence 5800 ı ezer geçer

r0ket

r0ket

Üye
5800

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...