3g iptal etmek isteyenler iceri

Sponsorlu Bağlantılar

Mahmut_91

Mahmut_91

Üye
Telefonun şarjından yiyor yok yere. Bir de, çoğu yerde "servis yok" yazıyor telefonumda. İyi oldu bu konu, kurtuldum 3G'den...

ugur_akgoz

ugur_akgoz

Üye
Telefonun şarjından yiyor yok yere. Bir de, çoğu yerde "servis yok" yazıyor telefonumda. İyi oldu bu konu, kurtuldum 3G'den...

Türksel önce bizi aylarca "... merak etmiyormusun..." şeklinde SMS yağmuruna tuttu, onca zaman direndim, 3G ye geçmedim, bankacılık işlemlerimi cep telefonda daha rahat olur düşüncesiyle iki hafta önce 3G ye geçip, deneyim dedim. Sonuç: Bana da 14 günde bir kaç kişi ulaşamadı. Devamlı şebeke sorunu. :off: Üç yıldır Sony M600i telefonu kullanıyorum, daha bir kere bile bana ulaşamayan olmamıştı. Türksel Türkiye'nin başkentinde bunu henüz çözemediyse, ödediğimiz onca ücretleri boşa harcamışlar demektir. :hmmm Bende iptal ettirdim, 2G ye geçtim kurtuldum. En azından insanlar beni aradığında bana ulaşabiliyor. :bilmm

cayber1

Üye
ayN. beNde geçtim ...

b-oar-l

Üye
peki bu hangi operötör için geçerli

gentlemanths

gentlemanths

Üye
Yaw niye iptal ediyonuz XD

jkol

Üye
3g olayı çok saçma hiç kafanızı yormayın bu işlere arkadaşlar direkt 2g ye geçin bi 10 yıl sonra ancak temeli oturtulur 3g nin

goldenheros

goldenheros

Üye
eyw...

xairosk

Üye
arkadaşlar size belki saçma gelebilir iptal olayı ama kimisinde işe yarıyor örneğin ben ! 3g kurdum 5800 a sonra wifi ile youtubeden video izledim 512 kpbs miktraı =50 kuruş götürdü :S daha öncesinde böyle olmuyodu

Üst Alt