3110(c): Oyun, Program(Jar), Tema ne istersen içeride

Sponsorlu Bağlantılar

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
3110(c): Oyun, Program(Jar), Tema ne istersen içeride
Evet arkadaşlar uzun zamandır forumda da belirttiğim gibi,bir süre de bu konuyu araştırdım ve 21.8 MB lık bir arşiv oluşturdum bu arşivi paylaşıma sunuorum arşiv sadece 3110(c) içindir.Yani oyunların,programların,temaların boyutları 128x160'tır.Mb belki size fazla gelebilir ama gerçekten 3110(c) için bir arşiv de sizde olsun işinize yarayacağından eminim...

Bu arşivin içinde 108 tane OYUN,16 tane TEMA,7 tane PROGRAM(Jar) bulunmaktadır.Programlarda 4 media player bulunmaktadır.Oyunlar da ise arcade,macera,strateji,spor,savaş oyunları bulunmaktadır.Temalar da ise kendi yaptığım temalar,alıntı temalar ve çoğunluğunun Vİsta'nın oluşturduğu temalar bulunmaktadır.

İşte Link:
Bir TEŞEKKÜR'ü HAKETTİM HERHALDE:utan

• Beğen
Tepkiler: astek1255, emin1616, gurkan9612 ve 143 diğerleri

ycg35

ycg35

Üye
ooo kardeş bombayı patlatmışsın sonunda helal olsun toplamışsın bi güzel eline sağlık...

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
çok uğraştım kardeşim saol buldukça eklimeye çalışıcam:)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
eline saglık..

just4you

just4you

Üye
saol

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar beğendiyseniz ne mutlu:)

eREn|AwP

Üye
gerçekten helal olsun:oke:

ycg35

ycg35

Üye
bnde forumda bulunmayan 128x160 oyunlar buldum şu deniyorum kimisi bozuk çıkıyor ama onları bi ayıkladıktan sonra paylaşıcam :)

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
ewt kardeşim bencede paylaşım önemli her gün bilmediğimiz düzinelerce oyun prog vs. çıkıo tabe bunlardan her zaman haberdar olamıyoruz eğer deişik oyunlar bulduğumuz zaman eklersek çok mükemmel olur bende şuan sadece nokia için prog,oyun,tema,nokia pc programları suite felan yaklaşık 459 MB felan edio tabe bunlar içinde ayrıştırılmış olarak mevcut böyle bi dosyayı upload etsem bile kota sorunu olanlar var.yane kimse uğraşmaz neyse k.i.bakın:)

degerli43

degerli43

Üye
bravo çok güzl olmuş eline sağlık

ugr18

ugr18

Üye
ASLINDA 3110C FANCLUP GİBİ BİR ŞEY OLSA TEL. YENİ ÇIKTIĞINDAN DOĞRU DÜZGÜN ÇALIŞAN BİR PROGRAM YOK.ELİNE SAĞLIK SAĞOL ÇOK LAZIMDI BUNLAR KARDEŞ.:oke:

ferit126

Üye
çok guzel cidden bombayı patlatmışsın teşekkurler

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
Saolun arkadaşlar elimden geldiği kadar bulmaya ve eklemeye çalışıyorum şu aralar java lar için bi TV kumandası arıyorum İRFC die bi program buldum fakat ayarları karışık 4-5 TV de denedim ama bir türlü çalıştıramadım eğer çalıştırabilirsem buraya ayarları ile birlikte yazarak upload etmeye çalışıcam eğer sizde programı denemek istiosanız GOOGLE'ye İRFC yazın zaten bulursunuz.:)

TEŞEKKÜRLER...

ückagatci

Üye
kardes programlar hata veriyoo

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bi hata kardeşim hepsi sorunsuz olarak çalışmaktadır.hatayı söylersen cvp bulmaya çalışırız.
TEŞEKKÜRLER...

ycg35

ycg35

Üye
muhtemelen uygulama erişimi hatalrından biridir :)

qkhn3535

Üye
Arkadaslar Ben Telefona Hepsini Yükledim de simdi Telefon Kendi Kendine Res Atio bi yardimci olurmusunuz....

ycg35

ycg35

Üye
bnm de res sorunum var götürdüm pzt den beri serviste versiyon atılcakmış snde bi gtr bnce

kul

Üye
eline koluna sağlık iyi oldu

degerli43

degerli43

Üye
temaları uyguluyorum telefon reset atıyor.