[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
evet bundan önce 2_1 ay önce vermemişti

bizon54

Üye
c5 03 ü hackliyim dedim RomPatcherPlus_3.1.sisx i yüklerken sertifika hatasi verdi. acaba RomPatcherPlus_3.1.sisx in signed i yokmu ne yapabilim yardım lütfen

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
c5 03 ü hackliyim dedim RomPatcherPlus_3.1.sisx i yüklerken sertifika hatasi verdi. acaba RomPatcherPlus_3.1.sisx in signed i yokmu ne yapabilim yardım lütfen

signedi yok dostum bı yerde yanlışlık yapmış olabilirmisin acaba ? bi gözden gecir yaptıklarını :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
|-)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hack garanti dışı yapar. onun yerine sertifika alıp telefona sertifika programı kurarak her sertifika hatası veren uygulamayı telefonunuzdan kolayca sertifikaltıp yükleyin. nasıl yapılı? burda: http://www.maxicep.com/symbian-s60v...i-ve-yontemi-2011-resimli-anlatim-519165.html

imei verde imeini alsın herkes :ehe ayrıca garanti dışı dediler arkadasımın 5230 unu hackleyip gönderdik hiç bişi olmadı :oke: tabi her garanti firması öyle yaparmı bilinmez

Mert045

Mert045

Üye
TeşekkürLer :oke:

qren.

Üye
anıl baran bana yardımcı olabilrmisin ? :tşk:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
geldim özelden ;)

• Beğen
Tepkiler: qren.

qren.

Üye
Anılbaran abi hala yapamadım restore failed : file already exists
Diyor

Teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
yarın halletcez dostum

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

m...z...

m...z...

Üye
teşekkürler yeni tel aldım anlattigin şekilde yaptım oldu eline yüreğine sağlık telefonum c7-00

5800_xpress_M

Üye
güzel paylaşım teşekkürler

umera2

Üye
5800 v60 Hack Basarılı :) Tesekkürler

5800_xpress_M

Üye
arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz hack için... Ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum ve mesajlarınızı bekliyorum

forcerecon

forcerecon

Üye
banada verin şu hackı :)

5800_xpress_M

Üye
konuyu açtın neden ilgilenmiyorsun arkadaşım

----------Eklendi @ 18:05:09 ---------- Yazıldı @ 18:04:20 ----------

nasıl yapıldığını yazmamissin pm atın yazmışsin sadece paylaşacakmisin nasıl yapıldığını

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
konuyu açtın neden ilgilenmiyorsun arkadaşım

----------Eklendi @ 18:05:09 ---------- Yazıldı @ 18:04:20 ----------

nasıl yapıldığını yazmamissin pm atın yazmışsin sadece paylaşacakmisin nasıl yapıldığını

Öylemiiii ben mi açıp gittim . O konuyu actıgımdan beri . Haftada en az 2-3 kişiden pm geliyor. Hepsınede yqrdım ediyom. Konuyu açıp gitmem ben.Bunu unutmqyın. En son gitceklerden biriyi m şuan 6 tane mesaj vqr hack ile ilgili. Hasta oldugum için cevqplqmadım. Gece cevap vercem dqha onlqr sırada bekliyor. Konunu içinde. Ayrı konu linki vqr orda hangi adımları uygulayqcqgın yazıyor hemde türkçe . Konuyu sensation abi açtı.Ben de sizi orayq yönlendiriyom olay bu. Sen bi ugraş yapamassan yardım iste.yardım edeyim.

----------Eklendi @ 18:43:01 ---------- Yazıldı @ 18:42:23 ----------

banada verin şu hackı :)

Sende ugraş yapamasssan yardım ederim sana

Üst Alt