2010-09-08..Yıllarının En Kaliteli En Yeni 3D HD sis ve java oyunlarıTek link Dev Arşiv

Sponsorlu Bağlantılar

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim Begenmeniz Beni Çok gururlandırdı :) En Kısa Zamanda Güncelleme Yapacam :)

NewstYLe.34

Kapalı Hesap
sağol emeğine sağlık

Cortex10

Cortex10

Üye
Harika! Çok teşekkürler..

123adil

123adil

Üye
eline koluna saqlık kardesm xD

gelfisifisi

gelfisifisi

Üye
bu oyunlar kaçmaz cidden :)
birde bir sorum olacak
fifa07 ve fifa 08 yükledim yani telefona yüklendi ama simgesine tıklayınca uygulama kapandı bilmem ne oldu deyip açmıyor :hmmm:hmmm:hmmm:ağlarım::ağlarım:
neden acepkine?

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
bu oyunlar kaçmaz cidden :)
birde bir sorum olacak
fifa07 ve fifa 08 yükledim yani telefona yüklendi ama simgesine tıklayınca uygulama kapandı bilmem ne oldu deyip açmıyor :hmmm:hmmm:hmmm:ağlarım::ağlarım:
neden acepkine?
kardeşim senin telefonun modeli n78 kardeşim bu oyunların 4 5 tanesi 240x320 gerisi s60 v1 v2 176x208 :( :(

poyraz15

Üye
5320 de çalışırmı burdaki oyunlar?

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

PRHACKX

PRHACKX

Üye
çok güzel eline sağlık

benali123

Üye
ellerin dert görmesin 7610 oluyodur inşallah:D

urfalee

Üye
destekleyen telefonlarıda yazsaydın :( 6630 inş olur

ronamusti

Üye
teşekkürler ama bişey sorcam bunları pc ye indidrip direk tekefona atcaz dimi arkadaşımm

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama bişey sorcam bunları pc ye indidrip direk tekefona atcaz dimi arkadaşımm
KARDEŞİM eger telefonunda x-plore dosya yönetii programı varsa rar ı açar ama çıkarmaz neden dersen rar şifreli rarı bir klasöre aktar ondan sonra dosyayı klasör halinde telefona at sonra diledigin oyunu kur ve oyna :)

Emperian

Emperian

Üye
2 dosya parolale gerisi parolasız :)
onlarda assassins creed ve fifa 09

Mekansız 52

Mekansız 52

Üye
kardesım super calısma olmus ellerıne sağlık

Oezcan

Üye
Knights.Of.The.Dark.Edge.Cracki yükleyemiyorum,bu oyun benden ***** istiyor, napmam gerek?
Yardimlarinizi bekliyorum.

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Knights.Of.The.Dark.Edge.i yükleyemiyorum,bu oyun benden istiyor, napmam gerek?
Yardimlarinizi bekliyorum.
Kardeşim benim, O oyunun içindeki rar'da ingilizce yazıyla yazılmış metin belgesi var onu bir ingilizce-türkçe çevirici yardımıyla türkçeye çevir ve sana en detaylı şekilde kurmayı Yardımcı olan yazı çıkacaktır Gene bir şikayetin olursa yaz.... :)