17 liseli hamile kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

kyoman

kyoman

Üye
    Konu Sahibi
17 liseli hamile kaldı
Bu kadarına pes doğrusu. Aynı lisede okuyan 17 kız, aynı erkekten, aynı anda hamile kaldı.
ABD'de yaşları henüz 18'den küçük 17 genç kızın aynı adamdan hamile kalması ülkeyi şoke etti. Hamile bırakan kişi de evsiz barksız bir genç.

Massachusetts'in sakin kasabası tüm dünyayı şok etti. Aynı kişiden hamile kalan 17 liselinin okuduğu yüksek okul şimdi kamuoyunun ve televizyonların odağında yerleşti.​

Gloucester Lisesi’nde eğitim gören 17 genç kız, aralarında bir anlaşma yaparak aynı dönemde hamile kaldı.​
Massachusetts'daki lisede okuyan 17 kafadarın yaptığı anlaşma gereği çocuklar birlikte yetiştirilecek. Yaşları 16'dan küçük olan kızları hamile bırakan kişi ise 24 yaşında evsiz barksız bir genç.

Normal şartlarda okulda her yıl ortalama dört öğrencinin hamile kaldığını açıklayan okul müdürü, bu sorunla başa çıkmalarının zor olduğunu söyledi.

Uzmanlar ve psikologlar pop kültürü yeniden masaya yatırdı. Herkes neden kızların böyle bir yola başvurduklarının cevabını arıyor.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
normalde 4 hamile
bence hiç normal değil :)

millet okumaya gitmiyorki
türkiyedede durum pek farklı değil. isim vermek istemiyorum ama kaç lisede duydum böyle haberler çocuğu tuvalet boşluğundan atmalar intihar etmeler vs ::S

ufuk023

Üye
Bunlar Sonun Başlangıcı Işte .kıyamet Alemeti Bir Erkeğe Bir Cok Kadının Düşmesi Alemeti Dünya'nın Sonu Pek Iyi Gözükmüyor. Allah Yardımcımız Olsun

FerreT

FerreT

Üye
Gencimiz pek dinamik :eller:

tanso

tanso

Üye
ilginç kız fantazileri işte

CEREN

CEREN

Üye
Allah Akıl Fikir Versin Kendılerıne Acımamışlarda Olacak çocuklarada Mı Acımıyorlar

CanceR

CanceR

Üye
mynette okudum bu haberi ben şok oldum resmen

teomaxi

teomaxi

Üye
yaşları 18 olsa 18 genç kız hamile kalcakmış ona göre ayarlamış adam:ehe

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Alan memnun veren memnun, tecavüz değil bu. Kimene? :pro:

mskation

mskation

Üye
Allah size akıl versin bize de sağlık sihhat ne diyelim , gökten akıl yağarken bunlar şemsiye açmış besbelli bunlardan ben başka aktivitelerde beklıyorum takıp edelım ... :)

Nazy

Nazy

Üye
kimene demek kolay tabi,zevklerini düşünüyorlarda o beyinleri doğacak çocukların halini düşünemiyor
tabiki kimene
Bence beyinleri Bir kondomu Akıl etmeyi düşünemiyor:pro:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
kimene demek kolay tabi,zevklerini düşünüyorlarda o beyinleri doğacak çocukların halini düşünemiyor
tabiki kimene

Sanane elin Amerikalısının çocuğundan. Neden seni alakadar ediyor? Milletin uçkurunu, yaşadığı cinsel hayatı düşünmek size mi kaldı?

Artık Türkiye'ye karışmanızı normal olarak sayıyorum ama, elin Amerikalısı istersen 5000 kişiyle yatar. Bunun çocuğu namusu sana kalmaz diye düşünüyorum.

Şimdi başlarsınız belki örf, adet. Onların örfü, adeti bunu gerektiriyor. Yatmayı gerektiriyor.

Hadi kal sağlıcakla...

Ekleme: Bu kadar dertse çocukları olması sana, evlat edinirsin 1-2 tanesini olur biter. Neye kasıyorsun ki?

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Sanane elin Amerikalısının çocuğundan. Neden seni alakadar ediyor? Milletin uçkurunu, yaşadığı cinsel hayatı düşünmek size mi kaldı?

Artık Türkiye'ye karışmanızı normal olarak sayıyorum ama, elin Amerikalısı istersen 5000 kişiyle yatar. Bunun çocuğu namusu sana kalmaz diye düşünüyorum.

Şimdi başlarsınız belki örf, adet. Onların örfü, adeti bunu gerektiriyor. Yatmayı gerektiriyor.

Hadi kal sağlıcakla...

Ekleme: Bu kadar dertse çocukları olması sana, evlat edinirsin 1-2 tanesini olur biter. Neye kasıyorsun ki?

beni alakadar eden birşey yok fakat bazı yerleri biraz tahrik edici ve moral bozucu olabilir. :nono:

CEREN

CEREN

Üye

Hadi kal sağlıcakla...

olabilir evlat edinirim ne varki bunda ama sende yönetiçisin diye ole her kelımeyı sarf edemezsın kelımelerıne dikkat et.amerikalıda olsa ALLAH'IN yarratığı can gerci sen ne anlarsın kı....
yatıp kalkması umrumda değil ben sadece doğacak çocuklar için üzüldüğümü ifade ettim anladın

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
olabilir evlat edinirim ne varki bunda ama sende yönetiçisin diye ole her kelımeyı sarf edemezsın kelımelerıne dikkat et.amerikalıda olsa ALLAH'IN yarratığı can gerci sen ne anlarsın kı....
yatıp kalkması umrumda değil ben sadece doğacak çocuklar için üzüldüğümü ifade ettim anladın

Herkesi neden Allah inancı var olarak düşünüyorsunuz anlamıyorum. Bu dünyada herkes Allah'a inanmıyor.

O zamanda ortada sorun kalmıyor zaten.

Ayrıca ne demişim yöneticiye yakışmayacak söylersen öğreneyim?

mavis45

mavis45

Üye
bir de anlaşmaışlar :)

CEREN

CEREN

Üye
Herkesi neden Allah inancı var olarak düşünüyorsunuz anlamıyorum. Bu dünyada herkes Allah'a inanmıyor.

O zamanda ortada sorun kalmıyor zaten.

Ayrıca ne demişim yöneticiye yakışmayacak söylersen öğreneyim?

yöneticiye yakışmayacak demedım yonetiçisin die her kelımeyı sarf edemezsin dedim bak yazdıklarımı bile anlamıyorsun bide IQ bahs ediyorsun neyse yaw bidahaki sefere bende bukadar yumuşak konuşmam hadi sende sağlıcakla kal:oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
yöneticiye yakışmayacak demedım yonetiçisin die her kelımeyı sarf edemezsin dedim bak yazdıklarımı bile anlamıyorsun bide IQ bahs ediyorsun neyse yaw bidahaki sefere bende bukadar yumuşak konuşmam hadi sende sağlıcakla kal:oke:

Yöneticiyim diye her kelimeyi kullanamazsam, demek ki yanlış bir şeyler söyledim o yüzden sende böyle bir tepki verdin. Bende soruyorum hangi kelimeler diye.

Ama dünya konularındaki duyarlı türk kadınımız hemen elin amerikalının çocuklarını düşünüyor. Bırak elin bilmem nelerini de bi çık sokaklara bak.

Klavye başında konuşmak kolay, icraata gelince bir şey yok. Anca nette konuşursunuz zaten. Acaba kaç kere çocuk esirgeme kurumuna uğradın? Bir sorgula iyi olur.

Neyse ahlak zabıtalarıyla konuşmayacağım bundan sonra. Biz ahlaksızlar olarak düzeni bozmayalım. Iq konusunda da gayet iyi olduğunu düşünüyorum zeka seviyemin, sen neredesin? Ben neredeyim? Bir bak, sonra konuş derim.

İstediğin kadar sert konuş canım, cürmün kadar yer yakarsın. ;)

Not: Ahlaklı gözüküpte kara çarşaf altında ne dümenler çevirenler var. Dikkat edelim.

Hadi kal sağlıcakla, küfür bile etsen cevap vermem bundan sonra. ;)