Telefon Tavsiyesi 1520 ve ya 640 XL

Sponsorlu Bağlantılar

dedereis123

dedereis123

Üye
    Konu Sahibi
1520 ve ya 640 XL
Öncelikle herkese merhabalar ,

İki buçuk yıldır lumia 920 kullanıyorum . Ürünümde sıkıntı yok ancak biraz büyük ekran kullanmak istediğim için yeni bir WP arayışına başladım . Aklımda olan 2 model 1520 ve 640 XL . Sizden ricam önerilerinizi nedeni ile yazarsanız sevinirim .

1520 alırsam ikinci el 1000 lira civarında alıcam piyasada 1 yıl garanti bu fiyata baya bir ürün var . 640 XL alırsam tabi ki 0 olucak . Bildiğiniz gibi fiyatı 899 TL . Şimdiden teşekkür ediyorum .

Son düzenleme:

braayn

braayn

Üye
Gözün kapalı 1520 al ama boyutu sana sorun yaratacak ise 640XL al.

sahanemir

sahanemir

Üye
1520 yi kardeşim 1 ay oldu alalı vodafondan 1000 tlye bilginize.

• Beğen
Tepkiler: FatihEnvar
sahanemir

sahanemir

Üye
Siyah ve peşin kardeşim aldı.ben de almak.istedim yoktu ben de L930 buldum aldım 25 gun.oldu ama alışamıyorum ekrana ufak geliyor.bana.:)

• Beğen
sahanemir

sahanemir

Üye
1450 tl ye de ben aldım.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
1520 kardeş, hem büyük ekran istiyorsun tam sana göre bence. Çözünürlüğü de yüksek 640 XL'ye göre, ekran boyutu da.

sahanemir

sahanemir

Üye
Büyük ekran alacağım kesin zaten bulursam 640xL

sahanemir

sahanemir

Üye
Siyah her zaman asil.renktir şaşmam.

umutgidik

umutgidik

Üye
4 Aylık Full kutulu garantili faturalı Black 1520 düşünürsen görüşelim. Extra 2 kılıf ve 2 ekran koruyucuda yanında. En ufak bir çizik yok tertemiz

• Beğen
sahanemir

sahanemir

Üye
4 Aylık fu ll kutulu garantili faturalı Black 1520 düşünürsen görüşelim. Extra 2 kılıf ve 2 ekran koruyucuda yanında. En ufak bir çizik yok tertemiz
Satılık.mı takas mı kime dediniz anlamadım.ben de takas düşünüyordum farkını istiyerek de anlamadım

umutgidik

umutgidik

Üye
Satılık.mı takas mı kime dediniz anlamadım.ben de takas düşünüyordum farkını istiyerek de anlamadım
Aslında önceliğim satılık ama takasta düşünebilirim aynı seviyede garantili ve faturalı bir cihzla

Aybars1979

Aybars1979

Üye
4 Aylık fu ll kutulu garantili faturalı Black 1520 düşünürsen görüşelim. Extra 2 kılıf ve 2 ekran koruyucuda yanında. En ufak bir çizik yok tertemiz
fiyat ne düşünüyorsunuz?

sahanemir

sahanemir

Üye
Anladım ben daha çok elden almak taraftarıyım .640xL bekliyeyim ben

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1520nin Bataryası ve Ekranı Mükemmel Gerisi Sna Kalmiş Hafiza Kartıda Takılıyor

sahanemir

sahanemir

Üye
930 1500 gibi fiatlar ile bulunabiliyor 1520 ise 1000 tlye alındı sıfır olarak ..göreceli bir durum.