15 yaşındaki kız aşkı için çatıya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NoScatter

NoScatter

Üye
    Konu Sahibi
15 yaşındaki kız aşkı için çatıya çıktı
MALATYA'da 15 yaşındaki İ.E. adlı kız, 16 yaşındaki sevgilisiyle tartışınca 5 katlı inşaatın çatısına çıkarak atlamak istedi.

İ.E.'yi ikna etmek için büyük çaba harcayan Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube görevlileri genç kızın sevgilisini getirince intihar girişimi sona erdi.

Bir inşaatın çatı katında intihar etmek için çıkan İ.E.'yi görenler durumu hemen polise bildirdi. Kısa sürede gelen itfaiye, 112 ambulansı ve çocuk polisi ekipleri çevrede önlem aldı. İnşaatın bekçisine “Yeni aldığımız evimize bakacağım” diyerek çatıya çıkan İ.E.'yi polis ekipleri uzun süre ikna etmeye çalıştı. Çevrede toplanan meraklı kişilerin bakışları arasında uzun süre polise direnen genç kızın durmadan ağladığı görüldü.

Kendisini terk eden sevgilisi için intihar etmek isteyen İ.E.'nin 2 aydan bu yana Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'nde psikolojik destek gördüğü belirtildi. İntihar girişiminde bulunan İ.E.'nin çatıya çıktıktan sonra Çocuk Şube Müdürlüğü'nde kendisine psikolojik destek veren Başkomiser Cengiz Öksüzoğlu'na cep telefonu ile mesaj atarak yanına çağırdığı belirtildi. Yaklaşık yarım saat İ.E.'yi intihardan vazgeçirmek için çalışan Başkomiser Cengiz Öksüzoğlu, kızın sevdiği Veysel adlı arkadaşını getirtti. Soyadı açıklanmayan Veysel, uzun süre konuştuğu İ.E.'yi ikna ederek intihar girişiminden vazgeçirdi.
Çevrede toplananların alkışları arasında polisler tarafından çatıdan indirilen İ.E. ve sevgilisi Veysel, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
Valla rezil olmaya değmez

EroL

EroL

Emekli Yönetici
veyseeeel o kızı bırakma :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Elin kızı dam üstüne çul serer bu da intihar ediyor

Aksi

Aksi

Üye

cok salakca sacma sapan ısler bunlar.
Ask dedıgın gelıp gecıcı eglence helekı bu yasta..
Allahım Akıl fıkır ıhsan eglesın..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Çocuk daha ne yaptığını bilmiyor

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Keşke atlasaymiş ...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

cok salakca sacma sapan ısler bunlar.
Ask dedıgın gelıp gecıcı eglence helekı bu yasta..
Allahım Akıl fıkır ıhsan eglesın..

nerden biliyorsun gelip geçici oldugunu_? İlk okul 3 te sevmeye başladıgım bir kız nişanlı oldugu halde ve ben başka biriyle çıkmama rağmen hala unutamadım.Yasım 22 1997 den beri o kıza aşıktım.Ve o kıza aşık oldugumda Yaş 9 du!

Aksi

Aksi

Üye
nerden biliyorsun gelip geçici oldugunu_? İlk okul 3 te sevmeye başladıgım bir kız nişanlı oldugu halde ve ben başka biriyle çıkmama rağmen hala unutamadım.Yasım 22 1997 den beri o kıza aşıktım.Ve o kıza aşık oldugumda Yaş 9 du!

senın gıbı durumlar ıstısna yuzde 1 falan.
ayrıca 9 yasında asık olman falan bana ınandırcı gelmıyo tabıkı bu benım kendı dusuncem.dogrudur yalnıstr orası benı ılgılendırmıo.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
daha neler göreceğiz

Kingmortall

Kingmortall

Üye
aha bizim memleket :D tanıyo olabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt