Telefon Tavsiyesi 1000-1500 Tl arası telefon arıyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    21
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
1000-1500 Tl arası telefon arıyorum!
Arkadaşlar 1000-1500 TL arası bir telefon arıyorum ama eskisi gibi seçenek az değil bir ton marka var piyasada ne alacağıma karar veremedim bir türlü bu huaweiler çok hoş geliyor ama bilemedim sizce ne almalıyım anket seçenekleri biraz çok oldu ama yapıcak birşeyim yok çok fazla marka ve model var iyice kararsız kaldım eklememi istediğiniz telefon varsa söyleyin eklerim aklıma gelenler bunlar benim herkes faydalansın :D:maxicep:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şahsi görüşüm kendinin karar vermen. Buradan alacağın fikirlerle daha da çok kafan karışacak. İphone 5S'te alabilirsin değişiklik olur.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Galaxy c5 ve xiaomi mi5 prime bunlarda tercih edebilirsiniz iyi cihazlardır

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
Alcatel Shine Lite 16 GB 700 tl bir arkadaşım aldı menun

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Mi 5 prime

• Beğen
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
sağolun bakıyorum dediğiniz telefonlara şuan internette
alcatele baktım görüntüsünü çok beğenmedim bu mi5 prime nin özellikleri ve görüntüsü bana baya güzel geldi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
sağolun bakıyorum dediğiniz telefonlara şuan internette
alcatele baktım görüntüsünü çok beğenmedim bu mi5 prime nin özellikleri ve görüntüsü bana baya güzel geldi
Şu profilin altındaki telefonlardan kullanmadıklarını bana versene :D :D :D

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
Hahah ordaki telefonlari yedek olarak tutuyorum ve bazen yurt disina cikarsam akilli yelefon goturmuyorum bunlar daha iyi oluyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hahah ordaki telefonlari yedek olarak tutuyorum ve bazen yurt disina cikarsam akilli yelefon goturmuyorum bunlar daha iyi oluyor
O telefonların hangisi akılsız? Xpress Music'te akıllı telefon. Nokia 5 tane güncelleme gönderdi o telefona. Kullandığım için biliyorum. Neyse 1500-1600 arası 5S var bence değişiklik olur senin içinde. İOS'u da denemiş olursun.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Lenovo A7000

franklinda

franklinda

Üye
Sen listene ASUS ZENFONE 3 64 GB de ekle az bir fiyat farkı var ama pişman olmazsın :)

Bülent872

Bülent872

Üye
HTC M9

Gallahad

Gallahad

Üye
Bugun teknosaya falan gittim listedeki tum telefonlari inceledim asus daha guzel ama elimdeki lg g2 den cok bir farki yok anlamadım mi

Buğra

Buğra

Admin
Mi5s al siyah olanı bekle derim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir sürü android telefonun var ben olsam iphone alırdım. Zaten kalitesi ortada. Ben de yakın zamanda bir tane 6 Plus alıcam.

Buğra

Buğra

Admin
Mi5s xiami markam olanmi onlarin turkiye garantisi yokmus teknosada çalışan elemanlar oyle soyledi
Xiaomi Türkiye'de ithalatçı firma garantisi ile satılıyor. Yani garantisi var. Teknosa da kendini bilmez elemanlara bakacak olursanız işiniz zor sizin benden demesi :)

Gallahad

Gallahad

Üye
Yarın osmangaziye gidip telefonculara bakıcam birde dediginiz telefonlari falan elime alip bakmam lazim iphone konusuna gelirsek pahali geliyor biraz ama temiz iphone bulursam 2.el neden olmasin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yarın osmangaziye gidip telefonculara bakıcam birde dediginiz telefonlari falan elime alip bakmam lazim iphone konusuna gelirsek pahali geliyor biraz ama temiz iphone bulursam 2.el neden olmasin
Valla kardeşim pahalı dediğin en fazla 5s 1600 lira olur. Ekranı küçük olmasaydı ben alacaktım ama 6 Plus kesin alacağım o da 2000 lira fiyat aralığında geziyor. Ben değişiklik olur diye söyledim. Son karar senin.

Gallahad

Gallahad

Üye
6+ bugun baktım 2900 tl yoksa bende 5 alirdimda ekrani kucuk arkadaslarimda var klavyesinde yazamiyorum
Iphone5 hala iyimi bu telefonlardan

Üst Alt