Telefon Tavsiyesi 1000-1500 Lira arası Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaşım Nexus'dan Uzak Dur Pişman Olursun Ne Kılıf Bulursun Nede Türkler Arasında Meşhuriyet Hem Telefondan Sıkılıp Satmaya Kalktımmıda Çok Rezil Fiyatlardan Satarsın Telefon Bilinmiyorki Halk Arasında
Kılıf mı bulamassın güldürme beni :D , işte nexus u karalamaya çalışan bir insanın lafı :)

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Nexus 5 konusunda kesinlikle çok rahat kılıf bulursun ama "Bence" önerilen telefonlar arasında en çabuk sıkılabileceğin telefon Nexus 5 çünkü saf android teması var..

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
Nexus 5 konusunda kesinlikle çok rahat kılıf bulursun ama "Bence" önerilen telefonlar arasında en çabuk sıkılabileceğin telefon Nexus 5 çünkü saf android teması var..
saf android denince akla nedense sıkıcı bir arayüz geliyor maalesef , evet eskiden öleydi eskiden dediğim nexus 4'ün ilk arayüzü , fakat nexus 5'teki arayüz hoş ve sade bir arayüz , eskisi gerçekten kötüydü ama yenisi gerçekten harika :) , nexus 4'te kullanmaktayım , saf android'i bi kötü yanı var oda uygulama çekmecesinin kendi sıralamasını yapamaman , alfabetik sırayla gitmekte ama saf android sade , şık bir tasarımı var ve en önemlisi şuanda hiçbir cihaz saf android'in stabilite ve hızına yaklaşamadı :oke:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Arkadaşım Nexus'dan Uzak Dur Pişman Olursun Ne Kılıf Bulursun Nede Türkler Arasında Meşhuriyet Hem Telefondan Sıkılıp Satmaya Kalktımmıda Çok Rezil Fiyatlardan Satarsın Telefon Bilinmiyorki Halk Arasında
Bu bir yatırım aracı değil ki, satarken fiyat kaybetmeside telefonun kendi fiyat çizgisinde rakipsiz olduğu gerçeğini değiştirmez.

1200 liraya eli yüzü düzgün mağazadan (teknosa, bimeks, vs. vs.) gidip alınabilecek daha iyi bir model varsa bizde bilmek isteriz.

• Beğen
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
saf android denince akla nedense sıkıcı bir arayüz geliyor maalesef , evet eskiden öleydi eskiden dediğim nexus 4'ün ilk arayüzü , fakat nexus 5'teki arayüz hoş ve sade bir arayüz , eskisi gerçekten kötüydü ama yenisi gerçekten harika :) , nexus 4'te kullanmaktayım , saf android'i bi kötü yanı var oda uygulama çekmecesinin kendi sıralamasını yapamaman , alfabetik sırayla gitmekte ama saf android sade , şık bir tasarımı var ve en önemlisi şuanda hiçbir cihaz saf android'in stabilite ve hızına yaklaşamadı :oke:
@VIP_TECH arkadaş telefondan beklentilerini belirtirse daha iyi öneri yapabilicez sanırım :evet: Ama G2 ile Nexus 5'in arasındada çok büyük oyun performansı farkı yok , hatta G2 daha üstün diye biliyorum..

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH ve .NeXuS.
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
@VIP_TECH arkadaş telefondan beklentilerini belirtirse daha iyi öneri yapabilicez sanırım :evet: Ama G2 ile Nexus 5'in arasındada çok büyük oyun performansı farkı yok , hatta G2 daha üstün diye biliyorum..
G2 donanım olarak yüksektir ama Nexus'un güncelleme garantisi var. Arkadaş bana kitkat yeter (G2 güncellenebilir ilerde ama en kötü ihtimalle diyorum) güncellenmemesinide göze alırım derse elbette G2 daha iyidir.

Zaten LG kendi amiral gemisini ezdirmemek için Nexus'u biraz geride bıraktı.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
oyun performans'ında nexus 5 her zaman bütün telefonlardan önde , :oke: nexuslar android'de en stabil cihazlar bu bilinen bir gerçek :oke:

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kılıf mı bulamassın güldürme beni :D , işte nexus u karalamaya çalışan bir insanın lafı :)

Çıkta Çarşıda Bir Sor Nexus Kılıfı Söyle Kimisi O Neki Diyor İnternetten Çocuk Bile Bulur :dry:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nexus 5 :good:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Seglopsi

Seglopsi

Üye
bence z1compact veya lg g2'den birini seç ekran boyutuna göre. diğer cihazlar bu ikisi yanında biraz tatava kalıyorlar.

ozakin70

ozakin70

Üye
Kalın demezsen xperia z1 Compact senin için çok İdeal olur z1 le aynı ozellıkteler hatta ekranı yanılmıyorsam ıps yaptılar. Tabi z1den ekrana oranla küçük yaptılar ve birazda kalın yinede eline alıp incele derim

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkürler arkadaşlar bunları arkadaşımla konuşacağım çok sağolun çok yardımcı oldunuz.

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5, öneririm.

Z1C de öneririm.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.