Maxicep Yalnızlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Pahalıymış bayağı. Öğrenciye göre değil. :D
Uyudun sanmıştım. :(

Mert

Mert

Üye
Ya bu 7. Cadde çok sıkıcı. :D

Gitmedim. :hmmm
Maltepe'den çıkmıyorum zaten. :P:
2014'ün o vakitlerinde cadde bana göre çok büyüktü. şimdi ben büyüdüm cadde aynı kaldı bence de sıkıcı şuan. ama yine de hala özlüyorum ve ankara'ya geldiğimde ilk gittiğim yerler arasında :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Oy oy oy büyümüş

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
2014'ün o vakitlerinde cadde bana göre çok büyüktü. şimdi ben büyüdüm cadde aynı kaldı bence de sıkıcı şuan. ama yine de hala özlüyorum ve ankara'ya geldiğimde ilk gittiğim yerler arasında :D
Benim de sıkıcı dediğime bakma sürekli gidiyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: Mert
SHS

SHS

Üye
Angaralı bebeler toplaşmış

Baydırman

Baydırman

Moderator
Revengeful bizi pavyona götür :sirit:

SHS

SHS

Üye
Uzak diyarların birinde, Maxicepteyiz bugün. Maxicepte gezerken küçük Hüsam'a rastladık.

+ Okula gidiyormusun?
- Evet
+ Kaça gidiyorsun?
- 8
+ Bize bir şarkı söylermisin?
- Maxicepin eteğinde banlı bir üye olsam, mod olsam dillerde admin admin, banlı bir üye olsam

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

MaxipmaN

Üye
8. sınıf bebesiyken görmüştüm maxicebi. tembel bir ögrenciydim ve 6131e ne varsa indirmistim 137 oyun vardi telefon inim inim inliyordu :(

KAYIP-ADAM

Üye
up

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu daha ölmedi mi la daha :blink: Arayüzü bile değişmiş sitenin, artık ne kadar süredir girmiyorsak.

Sonuç: Hala yalnızım.

The Pancar

The Pancar

Üye
Neden yalnızsınız beyler ve bayanlar ?

furyzer0

furyzer0

Üye
Neden yalnızsınız beyler ve bayanlar ?
Sanırım bilgisayar,programlama ve az da olsa fizikle ilgilendiğim için. yaşadığım yerde pc yi oyun oynamak dışında kullanan yok format atmayı bilen pro kesiliyor :D
Bir de geyik muhabbetlerini gereksiz bulduğum için hiç konulmam ondan pek arkadaşlıklarım ilerlemiyor

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: lumiacı ve The Pancar
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Rütbelerde bi garip olmuş

mürteza16

mürteza16

Üye
Hala yalnızız.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: phasan
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı...
İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

phasan

phasan

Üye
hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı...
İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..
Guzel söz

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Üst Alt